5 nocí - sauna 2 hod./denne zdarma

Chata Snežienka je situovaná atraktívnej lokalite širšieho centra známeho lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly, v juhozápadnej časti svahu Záhradište, v Nízkych Tatrách. Vďaka jej výbornej polohe je skvelou voľbou najmä pre fanúšikov zjazdového lyžovania aj snowboardingu. Pripravených je tu celkom 17 pravidelne upravovaných zjazdoviek, lanovka, tobogánová bobová dráha na snowtubing, klzisko na korčuľovanie a možnosť povoziť sa na konských a psích záprahoch alebo štvorkolkách. Areál s mnohými doplnkovými službami ako ski servis, obchody a reštaurácie je v kombinácii s naším ubytovaním zárukou dokonale strávenej dovolenky plnej relaxu a pohody. V okruhu do 50 metrov od chaty sa nachádza taktiež detský vlek, wellness s bazénom, reštaurácia aj ihriská pre malých a veľkých.

V letných mesiacoch sa tu v rámci voľného času môžete venovať rôzne náročnej turistike, príjemným prechádzkam, bicyklovaniu, alebo si vychutnajte návštevu netradičnej rozprávkovej dedinky Habakuky doplnenú o skvelú atmosféru slovenských ľudových rozprávok. Navyše - v príjemných letných mesiacoch sa zimné stredisko mení na športovo-zábavnú Fun Arénu Donovaly s tobogánovou bobovou dráhou, lezeckou stenou, lanovým centrom a mnohými trampolínami.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Chate Snežienka s celkovou kapacitou 12 lôžok vrátane prísteliek. Pripravené sú tu pre Vás celkom 4 spálne, dve 2-lôžkové s poschodovými posteľami a dve 3-lôžkové s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom. Príjemný čas v spoločnosti Vašich priateľov, známych či rodiny tu môžete stráviť v priestrannej spoločenskej miestnosti s balkónom, krbovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a posedením na dvoch pohovkách, ktoré môžu v prípade potreby poslúžiť aj ako prístelky pre 2 osoby.

V spodnej časti chaty s plne zariadenou kuchyňou, vybavenou keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou si môžete pripravovať svoje obľúbené domáce jedlá. Vychutnať si ich v prítomnosti priateľov či rodiny môžete pohodlne hneď vo vedľajšej miestnosti, ktorá slúži ako jedáleň a zároveň aj ako druhá spoločenská miestnosť (vybavená posedením pri stoloch a televízorom so satelitným príjmom).

"Čerešničkou na torte" je v prípade vybavenia chaty fínska sauna, ktorú môžete využívať 2 hodinky denne úplne zadarmo! Komfortné ubytovanie dopĺňajú aj dve samostatné kúpeľne s toaletami. Vo vonkajšej časti objektu s posedením, ohniskom, možnosťou grilovania alebo varenia gulášu si istotne skvele vychutnáte svieži čerstvý vzduch, nádherný výhľad na okolie a príjemnú dovolenkovú atmosféru v kruhu Vašich najbližších. Vaše autá môžete smelo zaparkovať hneď pri chate a svoje lyže, lyžiarky či bicykle môžete bezpečne uložiť v lyžiarni. Tešíme sa na Vašu milú návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi