Loading

Lacné ubytovanie v Košiciach

(7 objektov + 3 objekty v okolí 25 km)

Ubytovanie TOMÁŠ

Košice - Sever, v obci / v meste, v centre mesta
Lacné ubytovanie s plným komfortom

Ubytovňa Mestský Park 13

Košice - Staré Mesto, v obci / v meste, pri kúpalisku
Lacné ubytovanie v centre Košíc!

MEI Hostel

Košice - Západ, v obci / v meste, v centre mesta
Komfortné ubytovanie za výhodné ceny!

Turistická ubytovňa Strojár

Košice - Juh, v obci / v meste
Nové príjemné cenovo výhodné ubytovanie!

Penzión nad Bankou

Košice - Staré Mesto, v obci / v meste, v centre mesta
V centre Košíc so súkromným parkoviskom

Turistiská ubytovňa Košice

Košice - Staré Mesto, v obci / v meste, v centre mesta
Ubytovňa blízko centra

Ubytovňa City

Košice - Šaca, v obci / v meste
Kvalitné ubytovanie za atraktívne ceny!

Ubytovňa Daniela

Šarišské Bohdanovce (Košice 14,6 km vzdušne), v obci / v meste
Lacné ubytovanie blízko Prešova aj Košíc

Škola v prírode Kysak

Kysak (Košice 16,7 km vzdušne), mimo obce / mesta, pri lese...
Kvalitná domáca strava, pohoda a kľud

Penzión Gejzír

Herľany (Košice 18,4 km vzdušne), v obci / v meste
Ubytovanie pri Herlianskom gejzíre
1 - 10 / 10

Lacné ubytovanie v Košiciach

Lacné ubytovanie v Košiciach 1

Naše druhé najväčšie mesto s takmer štvrť miliónom obyvateľov, metropola východu síce nedosahuje rozmerov európskych veľkomiest, no svojou krásou mnohé z nich predčí. Pokiaľ radi spoznávate nové mestá, ich históriu a skryté zákutia, určite by ste mali zavítať aj na východné Slovensko.

Prvá písomná zmienka o Košiciach pochádza z roku 1230, ich dejiny však siahajú oveľa ďalej. Vládli mu mnohí známi panovníci, z najznámejších spomenieme Žigmunda Luxemburského či Mateja Korvína. Počas panovania druhého spomenutého zaznamenali Košice nevídaný rozmach, patrili medzi najväčšie európske mestá.

Ak si myslíte, že mesto s takouto históriou ponúkne mnoho zaujímavostí, máte pravdu. Najznámejšou pýchou Košíc je jednoznačne Dóm sv. Alžbety. Ide o najväčšiu katedrálu na Slovensku. No nie je to jediné „naj“. Vedeli ste, že sa v Košiciach behá 2. najstarší maratón na svete? Pokiaľ ste náruživý športovec, určite nevynechajte jedinečnú príležitosť zažiť ho na vlastnej koži.

Lacné ubytovanie v Košiciach 2

Prekrásnymi sú aj klasické historické budovy roztrúsené po celom okolí námestia. Ide hlavne o radnicu, Župný dom, Židovské kasíno, Péchyho palác. Dominantou námestia je aj budova Štátneho divadla. Myslíte si, že sme na niečo zabudli? Áno, na prekrásnu spievajúcu fontánu, ktorá patrí k neodmysliteľným symbolom Košíc.

Pri Košiciach je aj mnoho iných zaujímavostí. Nájdete tu ZOO, ktorá patrí k najnavštevovanejším na Slovensku. V lete si vychutnáte to pravé osvieženie na jednom z mnohých kúpalísk. Priaznivci športu určite zavítajú na hokej. Prekrásny hokejový štadión je príjemným bonusom a sedieť medzi divákmi v početnom hľadisku je nezabudnuteľným zážitkom. Jasovská jaskyňa, Zádielská tiesňava či gejzír v Herľanoch sú prírodnými zaujímavosťami v blízkom okolí Košíc, ktorým by ste mali tiež venovať pozornosť.

Mesto Košice ponúka široké možnosti lacného ubytovania. Nachádzajú sa v peknom prostredí, obklopené menšími pohoriami. Lacné ubytovanie v Košiciach 3Preto tu nájdete aj turistické ubytovne, ktoré prichýlia nielen skupiny turistov, ale aj nenáročné rodinky či dvojice.

V Košiciach je aj mnoho lacných a cenovo dostupných penziónov, kde dostanete navyše prvotriednu starostlivosť a špičkový komfort. Na vzostupe sú moderné hostely, kde nájdete okrem lacného ubytovania aj mnoho ďalších cestovateľov, s ktorými sa môžete príjemne porozprávať.

Čoraz obľúbenejšími sú aj privátyapartmány. Pamätajte, že Košice nie sú tvorené len ich centrom. V okrajových mestských častiach Košíc sa ubytovacích kapacít nachádza viac než dosť. Najväčšou výhodou je okrem ich mimoriadne priaznivej ceny aj dokonalé súkromie, ktoré poskytujú. Nájdete v nich skutočný druhý domov.

Košiciach je množstvo krásnych miest, ktoré by ste mali vidieť. Lacné ubytovanie so sebou prináša navyše výhodu, že čo ušetríte, môžete využiť oveľa efektívnejšie. Môžete toho vidieť viac, navštíviť viacero kultúrnych pamiatok a odniesť si so sebou viac pekných darčekov.

Názory a odporúčania

Florian,Kamila Franekovi (rodina s malými deťmi - návštevník) 7.5.2017
Košice krásne historicke mesto určite sa sem ešte vrátime.
firma ADOTEL-HEX (skupina - návštevník) 13.8.2015
Historická časť centra
Ján Vojan (sólo hosť - návštevník) 1.7.2015
Tie recenzie z januára 2015 si asi písal sám ubytovateľ.
Miroslav Gombík (sólo hosť - návštevník) 29.4.2015
V Košiciach Vám : v nedeľu vodič MHD nepresná lístok, trafiky sú zamknuté, automaty na lístky nikde a sms lístok mi ba 1166 server zamietol, šofér to videl... linka č.16,rozkopane mesto žiadne orientačné systémy slečna v búdke pri stanici 2x nevedela poradiť.... zlatá Nitra !
Karol Majerník (starší pár - návštevník) 10.12.2014
Krásne mesto