Prežite Váš rozprávkový pobyt

Prekrásne prostredie Veľkého Slavkova a čarovné ubytovanie na Vás čaká v rozprávkovej chalupe Fairy Tail Slavkov. Ubytovanie je situované vo Veľkom Slavkove, len pár kilometrov od okresného mesta Poprad s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry.

Veľký Slavkov je výborným východiskovým bodom ku mnohým atrakciám, ktoré jeho okolie ponúka. V meste Vysoké Tatry sa zabavíte v múzeu trickartu Tricklandia alebo sa preveziete na bobovej dráhe Tatrabob. V neďalekom Poprade si prídu na svoje všetky vekové kategórie, ktoré si oddýchnu a zároveň sa zabavia v AquaCity Poprad. Odporúčame Vám rovnako návštevu historickej mestskej časti Popradu - Spišskej Soboty s múzeami a kaviarničkami. Dokonalý zážitok z lyžovania a snowboardingu Vám ponúkajú viaceré lyžiarske strediská, ako napr. Starý Smokovec - Jakubkova lúka a Hrebienok, Tatranská Lomnica, Snowpark Lučivná, Nová Lopušná Dolina - Skitatry a Lopušná dolina - Skichem.

Naše útulné ubytovanie je v prevádzke celoročne a poskytuje Vám komfortný priestor pre pobyt až do 8 osôb. Váš voľný čas strávite v spoločenskej miestnosti s televízorom, rádiom a komfortným gaučom, ktorý využijete aj ako prístelku pre dve osoby. So spoločenskou miestnosťou je prepojený kuchynský kútik vybavený plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou.

Dokonale si oddýchnete v jednej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a jednej 2-lôžkovej spálni s možnosťou dvoch prísteliek. Obidve spálne sú komfortne zariadené, vybavené rádiom. Izba s prístelkami je navyše dovybavená balkónom s posedením. Súčasťou chalupy je rovnako jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a jedna samostatná toaleta. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Priamo zo spoločenskej miestnosti, sa presuniete na terasku a v spoločnosti svojich blízkych si vychutnáte čerstvý vzduch a príjemné dovolenkové chvíle. Vaše autá si pokojne zaparkujete priamo pri ubytovaní. Tak sa teda príďte pokochať prekrásnym výhľadom na Vysoké Tatry do našej chalupy Fairy Tail Slavkov. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá