Komfortné a výhodné ubytovanie v Tatrách

Malebná obec Veľký Slávkov, v ktorej je situovaný aj náš Privát u Damiána, predstavuje východiskový bod k viacerým krásnym miestam Vysokých Tatier a Slovenského raja.

V neďalekom meste Vysoké Tatry na Vás čakajú rôzne zábavné atrakcie i možnosti zaujímavej turistiky do okolitých roklín a k prekrásnym plesám. Spoločne sa tu zabavíte v múzeu trickartu - Tricklandia alebo si vyskúšate adrenalínovú jazdu na bobovej dráhe Tatrabob. V neďalekom Poprade si dosýta vychutnáte relax i zábavu v AquaCity Poprad a v Tatranskej Lomnici sa pokocháte krásou Botanickej záhrady. Zimné obdobie patrí lyžiarom a snowboardistom, ktorí si naplno vychutnajú zimné športy v lyžiarskych strediskách Starý Smokovec - Jakubkova lúka, Starý Smokovec - Hrebienok alebo v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica.

V Priváte u Damiána Vás srdečne privítame počas celého roka, ubytovanie disponuje celkovou kapacitou pre 11 osôb. Pre hostí je pripravená jedna 2-lôžková spálňa a dve 3-lôžkové spálne s prístelkou, ktoré sú vybavené manželskými posteľami, samostatnými lôžkami a televízorom.

Hostia nášho ubytovania majú k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu, v ktorej využijú plynový sporák s rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, toaster, chladničku s mrazničkou a navyše aj práčku a žehličku. Tí najmenší sa potešia detskému kútiku s hračkami. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa so sprchovacím kútom, rohovou vaňou a toaletou.

V kruhu najbližších si posedíte v altánku na záhrade, pohojdáte sa na záhradnej hojdačke, vychutnáte si grilovačku na čerstvom tatranskom vzduchu, uvaríte si kotlíkový guláš, opečiete dobroty na ohnisku alebo si zahráte futbal či volejbal. Pre detičky sme pripravili detskú hojdačku. V blízkosti od ubytovania sa môžete dobre a výhodne najesť v miestnom salaši s atraktívnou ponukou tradičných jedál. Vaše autá zaparkujete priamo pri ubytovaní. V našom Priváte u Damiána sa budete cítiť ako doma, tak neváhajte a kontaktujte nás. Tešíme sa na Vašu návštevu!