Nadštandardné vybavenie za super cenu

Chata Kata predstavuje ideálne miesto pre strávenie Vašej letnej ako aj zimnej dovolenky. Je umiestnená v krásnom tatranskom prostredí obce Veľký Slavkov a svojím nadštandardným vybavením Vás veľmi milo prekvapí.

Chata má rozlohu 150 m2 a disponuje vlastným veľkým dvorom s rozlohou 400 m2. Jej súčasťou je aj príjemná zastrešená terasa v posedením, ktorú môžete využiť v akomkoľvek počasí. K dispozícii je Vám tu záhradný krb a pre Vaše deti je na dvore pripravená preliezka s hojdačkami, pieskovisko, volejbalová či futbalová lopta. Výborne zrelaxovať sa tu môžete aj pri hraní bedmintonu.

Samotná dedinka Veľký Slavkov je veľmi dobre situovaná, čo sa týka dostupnosti k všetkým okolitým športovým ako aj kultúrnym atrakciám Vysokých Tatier, ale aj mesta Poprad. Len 700 m od chalupy sa nachádza zastávka električky, ktorá premáva každú hodinu oboma smermi. Vo vzdialenosti 100 m sú Vám k dispozícii tri prevádzky potravín, minigolf či sauna. V okruhu 200 m od chalupy môžete využívať služby dvoch reštaurácií. Za vynikajúcim relaxom môžete vyraziť do aquaparku AquaCity Poprad, ktorý je vzdialený len 4 km. V blízkom okolí chalupy sú vytvorené rovnako vynikajúce podmienky pre milovníkov horskej turistiky, cykloturistiky, lyžovania, bežkovania či sánkovania.

Chata Kata prešla v roku 2015 veľkou rekonštrukciou, preto aj všetko jej vybavenie je zachovalé a čisté. Chata je kapacitne prispôsobená pre ubytovanie 14 až 21 osôb a pozostáva z dvoch apartmánov, ktoré sa dajú prenajať spolu, ale aj oddelene.

DOLNÝ APARTMÁN - s kapacitou pre 4 až 9 hostí
K dispozícii je Vám tu jedna spálňa pre 4 osoby a obývacia miestnosť s krbovými kachľami a veľkým sedením - až troma gaučami s možnosťou rozloženia a prespania pre ďalších 5 osôb. Apartmán je vybavený kompletne zariadenou kuchyňou s plynovým sporákom s rúrou, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu. Nechýba tu ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, vybavená podlahovým vykurovaním a práčkou.

HORNÝ APARTMÁN - s kapacitou pre 10 až 12 hostí
Pripravené sú tu pre Vás 3 izby - jedna 2-lôžková izba, jedna 4-lôžková izba a jedna 4-lôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek. Súčasťou apartmánu je vlastná štandardne vybavená kuchyňa s elektrickou dvojplatničkou, remoskou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Pre zaistenie pohodlia hostí je tento apartmán dovybavený dvomi kúpeľňami so sprchovacím kútom, toaletou a podlahovým vykurovaním.

Určite Vás aj Vaše deti poteší počas pobytu v chalupe vybavenie pre deti, ako je detská postieľka, vanička na kúpanie dieťaťa, množstvo hračiek pre rôzne vekové kategórie a detské knihy. Príďte na dovolenku s deťmi, bez zbytočného balenia drobností, ktoré nájdete práve u nás. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi