ROBOTNÍCI POZOR! MNOŽSTEVNÁ ZĽAVA MOŽNÁ!

CITY CENTRE APARTMENTS sú situované v lukratívnej lokalite historického centra mesta Komárno na začiatku pešej zóny, v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska, vzdialeného len 5 minút pešou chôdzou od objektu. Všetkým ubytovaným hosťom poskytujeme počas ich pobytu zľavu 10% na vstup do areálu kúpaliska.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v šiestich kompletne zariadených samostatných apartmánoch s vlastným vchodom, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou ubytovania pre 33 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi nasledovnej ponuky apartmánov:

Apartmán SONYA - ideálny pre maximálne 3 dospelé osoby:
- umiestnený na prízemí. Disponuje priestrannou spálňou s 2 komfortnými posteľami s možnosťou využitia jednej výsuvnej plnohodnotnej postele. K výbave apartmánu patrí LED TV s plochou obrazovkou, rádio a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Kuchynka je vybavená chladničkou, modernou mikrovlnnou rúrou s grilom, toustovačom, rýchlovarnou kanvicou a základným kuchynským riadom. V kúpeľni sa nachádza nadrozmerný sprchovací kút a zrkadlo, ako aj toaleta. Apartmán ma priestrannú predsieň s vešiakovou stenou a botníkom, a taktiež zimnú záhradu. Prepojený je s apartmánom MARTA a ALEX.

Apartmán ALEX, prispôsobený pre maximálne 4 dospelé osoby:
- luxusný, rustikálne zariadený apartmán s nadštandardným vybavením, umiestnený v tichom prostredí s okrasnou zeleňou a kvetinami, obkolesený stromami, ktoré zabezpečujú chládok v horúcich letných dňoch. V apartmáne je Vám k dispozícii útulná spálňa s manželskou posteľou a odkladacím priestorom na šaty ako aj veľká obývacia časť s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, ktorá je súčasťou otvorenej, kompletne vybavenej kuchyne s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou apartmánu je WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. POZOR! Tento apartmán má možnosť prepojenia cez chodbičku s apartmánom MILAN, MARTA a SONYA.

Apartmán MILAN, vhodný pre 5 dospelých osôb:
- komfortný apartmán v centre oploteného detského ihriska so záhradným posedením. Apartmán je umiestnený na prízemí, disponuje bezbariérovým prístupom, dvoma vchodmi a WiFi pripojením na internet. Pozostáva z jednej 2-lôžkovej a jednej 3-lôžkovej spálne (s televízorom, rádiom a CD prehrávačom), plne vybavenej kuchyne s jedálenskou časťou s posedením (s plynovým sporákom s rúrou) a kúpeľne so sprchovacím kútom s toaletou. POZOR! Tento apartmán ma možnosť prepojenia cez chodbičku s apartmánom ALEX + možné prepojenie na apartmány SONYA a MARTA.

Apartmán ADELA, určený pre 7 dospelých osôb:
- komfortný apartmán s výhľadom z terasy na vlastné detské ihrisko s posedením a tri kostolné veže. Okrem priestrannej spálne s piatimi samostatnými posteľami, televízorom a rádiom je jeho súčasťou plne vybavená kuchyňa (s plynovou štvorplatničkou), rozšírený jedálenský kút s posedením a dvomi samostatnými posteľami. Samozrejmosťou apartmánu je WiFi pripojenie na internet a dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletou.

Apartmán MATEJ, kapacitne prispôsobený pre 8 dospelých osôb:
- dvojspálňový apartmán s vlastnou terasou, priestrannou kompletne zariadenou kuchyňou s barovým pultom, jedálenskou časťou, plynovým sporákom s rúrou a umývačkou riadu (za príplatok). Vo výbave apartmánu nechýba ani televízor, rádio, šatníkové skrine, WiFi pripojenie na internet a veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou.

Apartmán MARTA, moderný apartmán ideálny pre 6 hostí:
- luxusný, podkrovný apartmán ponúka 2 oddelené veľké spálne s vlastnými vchodmi. V každej spálni sa nachádza manželská posteľ a jednolôžko, televízor a rádio a WiFi pripojenie na internet. Priestranná kúpeľňa s vaňou a dvomi umývadlami s príslušenstvom + toaleta je umiestnená tak, že každá spálňa disponuje vlastným vchodom do nej. Nechýba tu kuchyňa s chladničkou, mikrovlnou rúrou a dvojplatničkou, z ktorej je východ na balkón. Do apartmánu vedie schodište zo spoločného vchodu pre apartmán SONYA A MARTA.

Vo všetkých apartmánoch sú hosťom k dispozícii sušiaky na prádlo so štipcami ako aj KÁVA a ČAJ zdarma. Využívať v nich môžete aj jednu detskú postieľku (za príplatok). Súčasťou ubytovania je rovnako priestor pre úschovu bicyklov. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pred objektom.

Areál detského parku (KID´S PARK-u) počas Vašej návštevy určite oceníte. Disponuje záhradným posedením, lavičkami, upraveným detským pieskoviskom, preliezkami, hojdačkami, šmýkačkou a JUNGLE GYM (detský dvojdomček so šmýkačkou, malou lezeckou stenou a lanom na šplhanie). Pre Vaše ratolesti je pripravené zatrávnené volejbalové ihrisko so sieťou a basketbalovým košom, bedmintonové rakety, volejbalová a basketbalová lopta. Pre najmenších máme pripravených množstvo hračiek, lôpt a loptičiek do pieskoviska. Srdečne očakávame všetkých hostí!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty