Raňajky v cene ubytovania

Rodinný penzión Medea sa nachádza v centre mesta Čadca v regióne Kysúc. V blízkosti penziónu nájdete krytú plaváreň, fitness, saunu či tenisové kurty. Pre lyžiarov je v zimnom období zaujímavé neďaleké lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača Oščadnica.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v moderne zariadených 8 dvojlôžkových izbách (dve izby s možnosťou prístelky) a jednom apartmáne. Každá izba je rôzne farebne ladená, je vybavená televízorom, satelitom a WiFi pripojením na internet. Jej samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou.

V cene ubytovania majú hostia zahrnuté raňajky. Tie sa podávajú na požiadanie priamo v izbách, resp. v priestrannej kaviarni s obsluhou na prízemí penziónu. Okrem kvalitných ubytovacích služieb sú Vám k dispozícii služby reštaurácie so širokou ponukou chutných jedál a nápojov. V jej priestoroch pre Vás radi zorganizujeme rôzne spoločenské akcie, svadby, oslavy promócií, pracovné posedenia či prezentácie. Zabezpečíme kompletné menu, zákusky, kvetinovú výzdobu a iné. Tešíme sa na Vašu návštevu.