Chata v lese ideálna pre rodiny s deťmi

Chata Maraton sa nachádza na Spiši, priamo v Národnom parku Slovenský raj, v známej rekreačnej oblasti Čingov. Priamo z Čingova sa môžete vybrať na turistiku do roklín Slovenského raja. Medzi najznámejšie turistické ciele patrí Prielom Hornádu, Suchá Belá, Kláštorisko, Tomašovský výhľad a Sokolia dolina. Na výlet sa oplatí vybrať do Levoče, na Spišský hrad, do Dobšinskej ľadovej jaskyne alebo do zoologickej záhrady v Spišskej Novej Vsi, kde je aj najvyššia kostolná veža (97 m) na Slovensku.

Chata ma kapacitu 12 lôžok vrátane prísteliek. Na poschodí sú dve trojlôžkové a jedna štvorlôžková spálňa. Tiež je tu toaleta s umývadlom. Prízemie tvori spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, WiFi internetom, posedením na gauči (2 prístelky) a kompletne zariadenou kuchyňou. V kuchyni sa nachádza plynový sporák, elektrická rúra, chladnička, mraznička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, hriankovač a jedálenské posedenie. Na prízemí je hosťom k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom.

Ak máte radi cyklistiku, radi Vám zapožičiame bicykle. K chate patrí veľký altánok s možnosťou opekania a grilovania. Tiež je tu terasa s možnosťou grilovania a záhradná hojdačka. Nájdete tu aj hračky pre deti a spoločenské hry. Najmenších návštevníkov poteší detské ihrisko s hojdačkami, preliezkami, šmýkačkou, horolezeckou stenou a pieskoviskom. Parkovať môžete priamo pri chate. Blízko chaty sú potraviny, reštaurácia a sauna.

Chata je v tichom prostredí, ideálna pre rodiny s deťmi a skupinky priateľov. Ak chcete prežiť príjemnú dovolenku v Slovenskom raji, neváhajte nás kontaktovať.