Chatka len 150 metrov od jazera

Ak hľadáte ideálne miesto pre Vašu dovolenku, máme pre Vás skvelý tip. Je ním Chata Katka pri Počúvadle. Novozrekonštruovaná chatka Vám ponúka ubytovanie pre 6 - 8 osôb. Chata je vzdialená len 150 metrov od jazera Počúvadlo, čo zaručí skvelé možnosti na relax pri vode, rybolov, plávanie a iné vodné športy.

Chata je ideálna pre rodinky i menšiu skupinku priateľov. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbovou pieckou, televízorom, rozkladacím gaučom (2 prístelky). Spoločenská miestnosť je prepojená s kuchynkou (chladnička, mikrovlnka, varná kanvica, elektrická rúra, dvojplatnička). Na prízemí je ešte jednolôžková spálňa a kúpeľňa so sprchou a toaletou. Podkrovie tvori štvorlôžková izba s jednou prístelkou. Raňajky alebo chutnú kávičku si môžete vychutnať na terase s posedením. Pri chatke nájdete ohnisko, lavičky, kotlík, gril a hojdačku.

Autá si bezpečne odparkujete priamo pri chatke na oplotenom pozemku. Ak sa Vám na dovolenke nechce variť, môžete využívať služby blízkej Chaty West, kde Vám radi pripravíme raňajky, polpenziu alebo plnú penziu.

Počúvadlo patrí k najznámejším rekreačným strediskám v Štiavnických vrchoch a každoročne láka mnoho návštevníkov z blízkeho i širokého okolia. Počas dovolenky si užijete rybárčenie, kúpanie sa v jazere, slnenie sa pod horským slnkom a ak budete mať dlhú chvíľu požičiate si čln alebo vodný bicykel. Na svoje si prídu aj milovníci prechádzok, cykloturistiky a turistiky (vrch Sitno). Ak prídete v zime, 8 km od nás je známe lyžiarske stredisko Salamandra resort s výbornými podmienkami na lyžovanie i bežkovanie. U nás sa skratka nudiť nebudete. Tešíme sa na Vašu návštevu v Štiavnických vrchoch.


Preferujeme: Rodiny s deťmi