Nová chata pod lesom, blízko jazera!

Chata u Stachovcov je situovaná neďaleko Počúvadlianskeho jazera, v okrese Banská Štiavnica. Chata je vhodná na oddych pre väčšiu skupinku hostí, najmä na rodinné dovolenky poprípade víkendové pobyty.

V blízkosti od chaty sa nachádza miestna reštaurácia s výbornou pizzou či pivkom ako aj Počúvadlianske jazero. Na jazere si užijete rôzne vodné športy alebo sa počas horúcich letných dní ochladíte plávaním v jeho vodách. Zaujímavým je výstup na vrch Sitno i k Sitnianskemu hradu ale najmä návšteva historického mesta Banská Štiavnica. Tu sa pokocháte Starým aj Novým zámkom, Botanickou záhradou i Slovenským banským múzeom v prírode. V zime si lyžiari prídu na svoje v lyžiarskom stredisku Salamandra Ski Resort.

Naša chata Vám poskytuje ubytovanie počas celého roka a disponuje celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 6 - 8 osôb.

Voľný čas v kruhu Vašich blízkych strávite v spoločenskej miestnosti na prízemí, kde sa nachádza krb, televízor, rádio a pohodlný gauč, ktorý Vám poslúži aj ako prístelka. So spoločenskou miestnosťou je prepojená kompletne zariadená kuchyňa. Súčasťou prízemia je rovnako jedna 3-lôžková spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou.

Poschodie chaty tvorí 3-lôžková spálňa a oddychová miestnosť s gaučom, ktorý využijete ako prístelku. V oddychovej miestnosti si v prípade nepriaznivého počasia vyberiete z množstva zaujímavých kníh. Z obidvoch miestností na poschodí máte možnosť vstupu na balkón. Aj na tomto poschodí je k dispozícii kúpeľňa s vaňou a toaletou. V chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na záhrade pred chatou je situovaný altánok s možnosťou grilovania. Vaše autá si zaparkujete priamo pri chate. Doprajte si relax a dokonalé dovolenkové dni so svojimi blízkymi. Chata u Stachovcov je pre Vás tou správnou voľbou. Tešíme sa na Vás!