Chata v tesnej blízkosti pri jazere

Chata West je situovaná v nádhernej, pokojnej a na lesy bohatej prírode Štiavnických vrchov, vo vzdialenosti len 150 metrov od jazera Počúvadlo, najväčšieho jazera v okolí Banskej Štiavnice. Na svoje si tu prídu nie len milovníci slnenia, kúpania, plávania, člnkovania a vodných bicyklov ale aj aktívni rybári, hubári či turistickí nadšenci, ktorí tu môžu podnikať hneď viacero výletov po značených turistických trasách. Vybrať sa môžete napríklad na najvyšší vrch Sitno. Aby toho nebolo málo v zimnom období len 200 metrov od chaty môžete využívať lyžiarsky vlek určený skôr pre začiatočníkov alebo 8 km vzdialený známy lyžiarsky areál Salamandra Resort.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v novo zrekonštruovanej veľkej chate s kapacitou 23 pevných lôžok a 6 prísteliek. Chata je tvorená dvomi dvojlôžkovými izbami, piatimi trojlôžkovými izbami s jednou prístelkou a jedným samostatným apartmánom s kapacitou 4 až 5 osôb. Ubytovanie si je možné prenajať jednotlivo po izbách alebo ako celý objekt. K dispozícii je Vám tu kompletne zariadená kuchyňa, bufet s občerstvením a priestranná jedáleň s krbovou pieckou a LCD televízorom, ktorá je využiteľná ako spoločenská miestnosť. V chate máte k dispozícii spoločné sociálne zariadenie, pričom apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou.

Chata je veľmi vhodná pre školské výlety, školy v prírode ako aj firemné akcie, teambuldingy či rôzne rodinné oslavy. Po dohode Vám radi zabezpečíme chutné stravovanie (raňajky, polpenziu, plnú penziu).

Pri chate nechýba príjemné vonkajšie posedenie na terase ale aj veľké záhradné sedenie pri ohnisku s možnosťou opekania, grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Vaše ratolesti sa môžu zatiaľ zabávať na detskom ihrisku, hojdačkách, šmýkačke alebo sa osviežiť v detskom bazéniku. Pripravený je tu pre Vás taktiež stolný futbal a ihrisko so sieťou vhodné na hranie bedmintonu a volejbalu. K tomu krásne tiché prostredie, zeleň, atmosféra oddychu, pokoja a zaručené súkromie. Pre ozvláštnenie Vášho pobytu Vám navyše radi zapožičiame kanoe na vychutnanie si plavby po jazere. Veríme preto, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť vrátite.


Preferujeme: Rodiny s deťmi