Víkendový pobyt za 260 €/objekt/víkend!

Štýlová Chata Goral je situovaná v prekrásnom prostredí s veľkým areálom za obcou Veľká Franková. Ak hľadáte ideálne miesto na oddych a príjemnú dovolenku, ste na správnom mieste.

Okolie Veľkej Frankovej patrí medzi vyhľadávané lokality najmä kvôli zaujímavej horskej turistike, cyklistike i záujme splaviť Dunajec na drevených pltiach. Históriu Slovákov si priblížite návštevou Kaštieľa v Spišských Hanušovciach a Skanzenu Osturňa. Vaše voľné chvíle si spríjemníte výletom k Jezerskému jazeru a Veľkému Osturnianskemu jazeru. Počas zimných mesiacov si naplno vychutnáte zimné športy v lyžiarskych strediskách Bachledka Ski & Sun, Ski centrum Strednica Ždiar a Ski centrum Strachan Ždiar.

Ponúkame Vám nadštandardné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou 14 lôžok vrátane dvoch variabilných prísteliek.

Prízemie chaty tvorí prvá spoločenská miestnosť so stolným futbalom a typickým dreveným posedením. Pre tých najmenších sme tu pripravili detský kútik s hračkami. Prízemie dotvára samostatná toaleta a technická miestnosť, ktorú využijete buď ako sklad na potraviny alebo na odkladanie bicyklov a lyží.

Na prvom poschodí chaty si spolu s priateľmi posedíte pri krbe na pohodlnom gauči v druhej spoločenskej miestnosti. Navyše sa tu nachádza televízor so satelitným príjmom, rádio s CD prehrávačom a spoločenské hry. So spoločenskou miestnosťou je prepojená aj kompletne zariadená kuchynka a jedáleň s posedením. Prvé poschodie dotvára jedna 2-lôžková spálňa ako aj spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na druhom poschodí je situovaná jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, jedna 2-lôžková spálňa s balkónom a dve 3-lôžkové spálne s balkónom. Súčasťou druhého poschodia je ďalšia kúpeľňa s vaňou a toaletou. V ubytovaní je k dispozícii aj detská postieľka.

K chate patrí veľká slnečná terasa s posedením, altánok s vonkajším krbom na grilovanie a záhradnou hojdačkou. Uvariť si tu môžete aj pravý kotlíkový guláš alebo si opečiete slaninku na ohni. Detičky sa vyhrajú na upravenom pieskovisku, preliezkach, šmýkačke a hojdačke. Zaujímavosťou ubytovania je tiež osvetlené jazierko a typické domáce zvieratká.

Príďte zaparkovať Vaše autá priamo pred Chatu Goral vo Veľkej Frankovej a prežite tak dokonalý oddych s tými, na ktorých Vám záleží. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!