Veľká chata blízko Bachledovej doliny!

Chata Frankovky je situovaná v pokojnom prostredí obce Malá Franková, v okrese mesta Kežmarok, odkiaľ to máte blízko do Pienin, Belianskych Tatier i do Poľska.

Okolie Malej Frankovej Vám ponúka malebné prostredie, vynikajúce podmienky na turistiku, cyklistiku a lyžovačku. Môžete tiež splavovať Dunajec na drevených pltiach alebo si spraviť výlet do Bachledovej doliny, kde na Vás čakajú rôzne atrakcie, ako napr. Chodník korunami stromov, Bobová dráha, Bike park, Mini Zoo či zaujímavé športové a detské ihriská. V zime si vychutnáte lyžovačku na svahoch lyžiarskeho strediska Ski Bachledka, vzdialeného od chaty len 2 kilometre.

V našej Chate Frankovky ste vítaní celoročne. Ponúkame Vám komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou až pre 17 hostí. Príjemnú dovolenku u nás môžete prežiť či už ste menšia alebo väčšia skupina priateľov a známych.

Chata je rozdelená na suterén, prízemie a poschodie. V suteréne strávite Váš voľný čas v spoločenskej miestnosti vybavenej pohodlným gaučom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, stolovými spoločenskými hrami a kompletne zariadenou kuchyňou. Súčasťou suterénu je tiež skladík s detskými hračkami, žehliacou doskou so žehličkou, fénmi. Situovaná je tu rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou, samostatná toaleta, lyžiareň so sušičkami lyžiarok, na úschovu lyží, bicyklov i kotolňa.

Prízemie pozostáva z druhej komfortne vybavenej spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, gaučom a kuchyne s elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu. Prízemie tvorí aj jedna 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami. Na prízemí využijete ďalšiu kúpeľňu s vaňou a samostatnú toaletu.

Najvyššie poschodie je výhradne spálňovou časťou. Čakajú tu na Vás dve 2-lôžkové spálne, každá s manželskou posteľou, jedna z nich navyše s balkónom, jedna 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou, samostatnými lôžkami a balkónom ako aj jedna 5-lôžková spálňa s manželskou posteľou, samostatnými lôžkami a balkónom. Na tomto poschodí sme pre Vás pripravili tretiu kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatnú toaletu. V celej chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Oplotený pozemok chaty Vám poskytne príjemný priestor na oddych, posedenie v altánku, grilovanie, opekanie, varenie kotlíkového guláša alebo hranie futbalu. Detičky sa zaiste potešia trampolíne a rôznym domácim zvieratkám. Rybárom ponúkame možnosť rybolovu v našom súkromnom rybníku, situovanom za obcou. Vaše autá si bezpečne zaparkujete pri chate. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Chate Frankovky.