Chata na okraji lesa v tichom prostredí

Chata na Ogrode je situovaná v krásnom tichom prostredí malebnej zamagurskej dedinky Osturňa, nachádzajúcej sa v pohraničí Slovenska a Poľska. Nádherná rázovitá okolitá príroda poskytuje našim hosťom výborné podmienky pre pešiu turistiku, cyklistiku ako aj hubárčenie a zber lesných plodov. Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež spoznávaním krás Pieninského národného parku, splavovaním rieky Dunajec na pltiach, návštevou neďalekého Červeného Kláštora či Belianskej jaskyne. Samotná obec Osturňa je známa svojou jedinečnou ľudovou architektúrou a bola prehlásená za Pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry, na svoje si tu preto prídu aj všetci milovníci kultúry a histórie.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v našej štýlovej drevenici, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 13 až 17 osôb. Keďže ubytovanie poskytujeme vždy len jednej skupine hostí, vychutnávať si tu môžete počas celého Vášho pobytu dokonalé súkromie a pokoj.

Prízemie drevenice je tvorené útulnou spoločenskou miestnosťou s krbom, pohodlným posedením a LCD televízorom so satelitným príjmom, ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál (vybavenou keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou). Na prízemí objektu je umiestnená taktiež jedna samostatná toaleta ako aj štýlový poľovnícky apartmánik, vhodný pre 3 až 5 osôb. Jeho súčasťou je vlastná kúpeľňa s vaňou a toaletou, ako aj spálňová časť s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom, ktorá je oddelená dreveným múrikom od spoločenskej časti s LCD televízorom a pohodlným rohovým posedením (slúžiacim v prípade potreby pre prespanie 2 osôb). Na poschodí drevenice sú umiestnené ďalšie štyri útulné 2-lôžkové spálne, pričom v každej z nich je možné využiť vždy jednu prístelku. Pre zabezpečenie komfortu hostí je poschodie ubytovania dovybavené dvomi kúpeľňami so sprchovacím kútom a toaletou. Pripravený tu pre Vás máme rovnako menší detský kútik s hračkami či detskú postieľku, čo ocenia predovšetkým rodiny s malými deťmi.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež v záhradnej časti drevenice s terasou, vonkajším posedením, ohniskom a trampolínou. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Ak túžite po skvelej dovolenke v krásnom prostredí, so zabezpečeným vysokým komfortom ubytovania a dokonalým súkromím, potom pre Vás predstavuje naša Chata na Ogrode skvelú voľbu! Tešíme sa na Vašu návštevu.