Víkendový pobyt 300,-€- kapacita 15 osôb

Chata Bora je situovaná v krásnej prírode Pienin, vo veľkom areáli za obcou Veľká Franková. Predstavuje ideálne miesto s dostatkom súkromia na zregenerovanie a strávenie nezabudnuteľnej dovolenky.

Ponúkame Vám nadštandardné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate s kapacitou 15 lôžok. Chata disponuje 5 útulnými izbami s možnosťou prísteliek. K dispozícii sú Vám dve priestranné spoločenské miestnosti, pričom jedna je vybavená krbom, televízorom, satelitom a jedálenským stolom. Druhá spoločenská miestnosť disponuje barovým pultom. Pre prípravu vlastnej stravy sa v chate nachádza plne zariadená kuchyňa, v ktorej môžete využívať sklo-keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu či kombinovanú chladničku. Samozrejmosťou na každom poschodí objektu je vlastná kúpeľňa s toaletou (so sprchovým kútom alebo vaňou).

K objektu patrí veľká slnečná terasa s posedením. Zrelaxovať a oddýchnuť si môžete v altánku s vonkajším krbom, grilom a záhradnou hojdačkou. Vaše ratolesti sa môžu hrať na upravenom pieskovisku, preliezkach, či šmýkačke. Areál chaty vkusne dotvára prírodné jazierko.

Okolie chaty ponúka množstvo možností pre horskú turistiku, cyklistiku a návštevu historických pamiatok. Veľmi pútavou atrakciou v okolí je splavovanie rieky Dunajec na drevených pltiach.