Štýlové ubytovanie pri lese

Štýlové Ubytovanie Lenka je situované v pokojnom podhorskom prostredí obce Matiašovce v lokalite Zamaguria a Pienin, v okrese Kežmarok.

Okolité prostredie ponúka veľa možností trávenia voľného času. Môžete sa vybrať na spoznávanie prírody pešou chôdzou alebo na bicykli. Nezabudnuteľná je celodenná túru na Tri Koruny - k najvyššiemu vrcholu Pienin (982 m n. m.) v Pieninskom národnom parku. Počas celého roka sa môžete s rodinou výborne zabaviť v aquaparku AquaCity Poprad, prípadne zaplávať a zrelaxovať na termálnom kúpalisku Thermal Park Vrbov. Milovníci histórie ocenia návštevu majestátneho Spišského hradu, Ľubovnianskeho hradu a Ľubovnianskeho skanzenu. V zime si so sebou zoberte lyže a skvele si zalyžujte na svahoch lyžiarskeho strediska Skipark Eland Spišská Stará Ves.

V našom Ubytovaní Lenka s kapacitou pre 8 osôb Vás radi ubytujeme počas celého roka. Prízemie objektu je tvorené útulnou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom s káblovým príjmom, rohovým gaučom a rádiom. Rovnako tu nájdete aj vstup na terasu s pohodlným posedením. Spoločenská miestnosť je priamo prepojená s komfortne a plne vybavenou kuchyňou s jedálenský posedením, barovým pultom, keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, chladničkou a mrazničkou. Súčasťou prízemia je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, uterákmi a toaletou.

Zaslúžený spánok si doprajete na poschodí objektu, kde sú pre Vás pripravené dve 2-lôžkové spálne, jedna s manželskou posteľou, druhá so samostatnými lôžkami a jedna 4-lôžková so samostatnými lôžkami. Rovnako je Vám tu k dispozícii aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, uterákmi a toaletou. V celom objekte je samozrejmosťou bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri si príjemne posedíte na terase a pripravíte niečo chutné na grile. Počas chladných večerov sa zohrejete v zastrešenom altánku, kde si môžete uvariť chutný guľáš, pizzu alebo chrumkavý chlebík v kamenej peci. Rannú kávičku si vychutnáte hojdaním sa na záhradnej hojdačke. Vaše ratolesti sa vyšantia na trampolíne, pohojdajú na hojdačke alebo do sýtosti vyhrajú s hračkami pre ne pripravené. V prípade potreby Vám zaistíme detskú postieľku aj stoličku na kŕmenie. Vaše lyže a bicykle si bezpečne odložíte v miestnosti na to určenej. Autá zaparkujete v garáži alebo priamo pri objekte. Navštívte naše Ubytovanie Lenka a veríme, že budete spokojní. Tešíme sa na Vás.