Príjemné ubytovanie v pokojnom prostredí

Štýlová Chata Evka sa nachádza v pokojnom prostredí obce Závadka nad Hronom, ktorá je od mesta Brezno vzdialená približne 20 kilometrov.

Zárukou strávenia aktívnej dovolenky v lete i v zime sú prekrásne Nízke Tatry, Muránska planina, ako aj Slovenské rudohorie, ktoré obkolesujú túto malebnú obec. Turistika, cykloturistika alebo aj výlety do okolitých jaskýň, ako napr. Važecká jaskyňa (20 km), Bystrianska jaskyňa (32 km) a Dobšinská ľadová jaskyňa (37 km) Vás určite očaria. Priamo v obci využijete krytý bazén a zrelaxujte vo wellness centre alebo si zahráte loptové hry na viacúčelovom ihrisku v areáli miestnej školy. Možností na lyžovanie, bežkovanie i snowboarding je v okolí viacero, v blízkosti sa nachádzajú lyžiarske strediská Polomka – Bučník (4 km), Heľpa – Dolinky (7 km), Ski Telgárt (20 km) a Ski Tále (25 km).

Chata Evka ponúka celoročné ubytovanie s kapacitou pre 14 osôb. Priestory chaty sú vhodné na rodinné pobyty, ale aj na firemné teambuildingy či školenia.

Príjemnú atmosféru v spoločenskej miestnosti umocňuje teplovzdušný krb s prieduchmi do jednotlivých miestností. Pohodlne si tu posedíte na gaučoch a kreslách pri sledovaní televízie, počúvaní rádia alebo využijete CD/DVD prehrávač. Na prípravu vlastných jedál Vám poslúži kompletné kuchynské vybavenie v kuchynke s barom. Na prízemí sa nachádzajú aj dve 2-lôžkové spálne, ako aj samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Pre pokojný spánok využijete ďalšie spálne na poschodí. K dispozícii sú Vám dve 1-lôžkové a dve 4-lôžkové spálne. Všetky štyri spálne sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Pre detičky sme v chate prichystali detský kútik s hračkami.

V bezprostrednom susedstve sa nachádza príjemná reštaurácia a pár metrov od chaty môžete zájsť do obchodu. V blízkosti chaty je aj autobusová a železničná stanica. Parkovanie áut je zabezpečené vo dvore alebo pred vstupnou bránou. Príďte si teda oddýchnuť do Chaty Evka, tešíme sa na Vás!