Útulná chata v lone Nízkych Tatier!

LAST MINUTE: Pri rezervácii pobytu 5 kalendárnych dní pred nástupom do ubytovania zľava 25% z celkovej ceny pobytu. Zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami.

Vítame Vás na našej útulnej Chate Boca Salašky, ktorá sa nachádza v tichej chatovej oblasti obce Nižná Boca v okrese Liptovský Mikuláš. Obec leží v doline NP Nízke Tatry a preteká ňou zurčiaca riečka. Čerstvý horský vzduch, dychberúce výhľady a kopec zaujímavých možností trávenia voľného času uprostred prírody sú presne tie dôvody, prečo sa oplatí navštíviť nás a dopriať si dovolenku, na ktorú len tak ľahko nezabudnete!

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie s kapacitou 10 lôžok v novo-zrekonštruovanej dvojpodlažnej chate, priam ideálne pre rodinky s deťmi, skupinu priateľov, známych, turistov, cyklistov a vlastne všetkých milovníkov pohody, či už formou leňošenia alebo športových aktivít. Vzácne spoločné chvíle strávite na prízemí chaty v priestrannej obývacej miestnosti obloženej drevom, ktoré Vám spolu s ohňom z kozuba navodí tú správnu chatovú atmosféru. Na pohodlných gaučoch (prístelky pre 4 osoby) si pozriete televízor so satelitným i káblovým príjmom, zahráte si spoločenské hry alebo budete len tak debatovať.

Za jedálenským posedením si vychutnáte vlastné domáce jedlá pripravené v kuchyni. Disponuje elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mrazničkou a elektrickým varičom. Výdatný spánok po dlhom dni plnom zážitkov a dobrodružstiev si môžete dopriať v podkroví chaty, v jednej z dvoch spální. Prvá spálňa je zariadená manželskou posteľou, v druhej sa vyspíte na štyroch samostatných posteliach. Pekná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou je samozrejmosťou.

Svieži vzduch a hrejivé slnečné lúče Vás vyženú do exteriéru s posedením pri ohnisku. Nezabudnite si so sebou zbaliť špekačky a slaninu, prípadne mäso a zeleninu na gril. Najväčší labužníci sa pustia do varenia guláša v kotlíku. Na skrátenie chvíľ si môžete zahrať šípky. Romantika okolo ohňa v spojení s hviezdami posiatou nočnou oblohou Vás uvoľní a nabije novými silami a pozitívnou energiou. Svoje autá zaparkujete priamo pri objekte.

Skvelá poloha ubytovania Vás vyláka na potulky po bližšom i vzdialenejšom okolí. Prechádzky lesom, turistika, cyklistika, skúšanie atrakcií, návšteva pamiatok, nudiť sa skrátka nebudete. Odporúčame Vám podniknúť výlet k Ohnišťu a Oknu, Stanišovskej jaskyni, Minerálnemu prameňu Budiš, Kľackému vodopádu, Hradu a Arborétu Liptovský Hrádok či k Svätojánskej rozhľadni. Fanúšikovia zimných športov sa vybláznia na zasnežených svahoch priľahlých lyžiarskych stredísk - Ski centrum Bačova Roveň, Dovalovo, Čertovica a obľúbená Jasná - Nízke Tatry.

Veríme, že pobyt strávený na Chate Boca Salašky si skutočne užijete, oddýchnete si a ešte dlho na nás budete s radosťou spomínať! Tešíme sa na Vašu návštevu!