Celoročne super ceny, výhodná poloha!

Apartmány na Orave sú situované v príjemnej pokojnej časti malebnej oravskej obce Oravské Veselé, nachádzajúcej sa v krásnom prírodnom prostredí Veselovianskej kotliny pod juhovýchodnými svahmi Pilska.

Ideálna poloha ubytovania v tichom prostredí so zaručeným pokojom, v kombinácii s bohatými možnosťami turistiky a cyklistiky v blízkom okolí, poskytuje našim hosťom celoročne ideálne podmienky pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky. Okrem podnikania príjemných lesných prechádzok a horských túr si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež cyklistikou, hubárčením, využívaním tenisového kurtu, umiestneného priamo vo dvore apartmánov, či návštevou neďalekej Oravskej priehrady s bohatými možnosťami vodných športov. V zimnom období si tu prídu na svoje aj milovníci bežeckých tratí alebo lyžovania, ktorým budú k dispozícii služby miestneho lyžiarskeho vleku.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 10 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi jedného útulne zariadeného 3-lôžkového štúdia ako aj väčšieho komfortného apartmánu s kapacitou pre 5 až 7 osôb.

Štúdio je umiestnené na prízemí ubytovania a jeho súčasťou je plne vybavený kuchynský kútik s jedálenským posedením, v ktorého výbave môžete na prípravu vlastných jedál využívať elektrický sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mikrovlnnú rúru a všetok potrebný riad. K výbave štúdia patrí rovnako televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Apartmán sa nachádza na poschodí domu, pričom je tvorený jednou 4-lôžkovou spálňou s manželskou a poschodovou posteľou, ako aj príjemnou obývacou izbou s televízorom, rádiom, jedným samostatným lôžkom a pohodlným rozťahovacím gaučom s možnosťou prespania pre dve osoby. Vo výbave apartmánu nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet či veľká kuchyňa s jedálenským posedením, elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a kompletným kuchynským riadom.

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania s hojdačkou a altánkom so záhradným krbom a grilom, kde si môžu nerušene vychutnávať v kruhu rodiny a priateľov skvelé grilovačky a opekačky. Súčasťou oploteného areálu je rovnako veľké ihrisko, ktoré je hosťom plne k dispozícii. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore ubytovania.

V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť aj ubytovanie v menšej chatke v krásnom tichom prostredí na okraji lesa pohoria Pilsko, ktorá je vzdialená od apartmánov približne 2 km. Tešíme sa na Vás.