Bazén, trampolína, zabezpečený transfer

Apartmány Viola sú situované v príjemnom prostredí Veľkého Medera, vo vzdialenosti len 800 metrov od termálneho kúpaliska. Pokojná lokalita v kombinácii s výbornou občianskou vybavenosťou, blízkosťou reštaurácií, možnosťou využívania bazénu a zabezpečením bezplatného transferu hostí priamo zo stanice, vytvára výborné podmienky pre strávenie príjemnej dovolenky plnej oddychu a relaxu.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v dvoch apartmánoch so samostatným vchodom. K dispozícii pre Vás máme menší štvorlôžkový apartmán a väčší dvojizbový apartmán s kapacitou 7 osôb. Súčasťou oboch apartmánov je kompletne vybavená kuchynka na rýchlu prípravu chutnej stravy. K výbave apartmánov patrí televízor, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Väčší z apartmánov disponuje okrem trojlôžkovej a štvorlôžkovej spálne aj príjemnou spoločenskou miestnosťou s pohodlným posedením.

V záhradnej časti apartmánov je pre hostí pripravený vonkajší bazén, možnosť vonkajšieho posedenia s altánkom, grilom, kotlíkom a záhradnou hojdačkou. Vaše ratolesti sa môžu vyšantiť v pieskovisku, na hojdačke či šmýkačke. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.