Lyžiarske vleky len 200 - 300 metrov!

Apartmány Kurcin sa nachádzajú na Orave, v atraktívnej podroháčskej obci Zuberec, ktorá je vstupnou bránou Západných Tatier - Roháčov.

Apartmány sú situované v okrajovej časti obce, v tesnej blízkosti lyžiarskych stredísk Milotín (200 metrov) a Janovky (300 metrov). Navštíviť sa oplatí taktiež neďaleké lyžiarske stredisko Zverovka - Spálená dolina. V blízkom okolí apartmánov sú k dispozícii rovnako služby potravín, reštaurácie a rýchleho občerstvenia. Históriu regiónu Orava Vám priblíži Múzeum oravskej dediny priamo v Brestovej - Zuberci, pri ktorom sa nachádza ďalšia zaujímavosť obce, ktorou je Brestovská jaskyňa.

Ubytovanie ponúkame v dvoch apartmánoch s celkovou kapacitou 8 lôžok. Apartmány sa nachádzajú v prístavbe rodinného domu so samostatným vchodom. Samozrejmosťou vybavenia oboch apartmánov je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí je situovaný väčší z apartmánov pre 4 až 5 osôb s rozlohou 42 m2. Apartmán disponuje jednou spálňou s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami a televízorom. V plne vybavenej kuchynke s jedálenským posedením slúži k dispozícii mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, ako aj elektrická dvojplatnička. V kuchyni môžete okrem toho využiť tiež jedno samostatné lôžko, slúžiace skôr ako prístelka. Kúpelňa so sprchovacím kútom určená len pre tento apartmán je prepojená s toaletou.

Točitými schodmi zo vstupnej chodby sa prechádza do druhého z apartmánov pre 3 osoby s rozlohou 30 m2. Apartmán má spálňu s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom. V tejto izbe môžete využiť taktiež televízor a jedálenské posedenie. Zo spálne sa prechádza do menšej, avšak plne vybavenej kuchynky s mikrovlnkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a elektrickou dvojplatničkou. Hneď vedľa kuchyne sa nachádza kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Pre oba apartmány je k dispozícii lyžiareň, ktorá sa nachádza vo vstupnej chodbe prístavby. Návštevníci si môžu vychutnať čerstvý oravský vzduch v exteriéri a posedieť si vo vonkajšom posedení pri ohnisku. Spríjemniť si voľné chvíle môžete aj na záhradnej hojdačke, vedľa ktorej je pre detičky pripravená detská hojdačka. Parkovať je možné priamo v spoločnom dvore apartmánov.

Zaiste sa v našich apartmánoch budete cítiť príjemne a svoju dovolenku si vychutnáte naplno. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!