Apartmány i samostatné izby od 7€/os/noc

Ponúkame ubytovanie vhodné pre skupiny i jednotlivcov v peknom prostredí Roháčov v malebnej obci Zuberec na Orave. K dispozícii sú apartmány i samostatné izby so sociálnym zariadením.

Prístavba má na prízemí spoločenskú miestnosť s krbom a kuchynkou (elektrický sporák, rýchlovarná kanvica, kávovar, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, kuchynský riad) a 2-lôžkový apartmán s možnosťou prístelky (cca 25,5 m2), ktorý pozostáva zo spálne, izby na posedenie, kúpeľne a kuchynského kútika (kuchynský dres, chladnička, rýchlovarná kanvica). Na poschodí sa nachádza 2-lôžková izba s kúpeľňou (cca 13,5 m2), 3-lôžková izba s kúpeľňou (cca 16 m2) a 3-lôžkový apartmán s možnosťou prístelky (cca 35 m2), ktorý je zložený zo spálne, izby na posedenie, kúpeľne a kuchynského kútika (kuchynský dres, chladnička, rýchlovarná kanvica). V celom ubytovaní je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Priamo v objekte máte možnosť navštíviť masérsky salón - klasická, lymfodrenážna, reflexná, havajská, medová, čokoládová, banková masáž, masáž horúcimi lávovými kameňmi a iné procedúry, ktoré Vám spríjemnia Vašu dovolenku. Ubytovaní hostia získavajú automaticky 10% zľavy na masáže.

Svoje auto si môžete pohodlne odparkovať priamo vo dvore, kde určite využijete záhradné posedenie, altánok a krb.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov