Útulné ubytovanie blízko lyž. stredísk.

Pozývame Vás stráviť skvelú dovolenku do Chalupy u Stana, ktorá je situovaná v strede obce Zuberec na Orave. Vďaka jej ideálnej polohe - 150 m od lyž. strediska Janovky a 200 m od lyž. strediska Milotín - si tu na svoje prídu aktívni dovolenkári ako aj všetci, ktorí chcú spoznávať krásy tohto malebného kraja.

V zime si okrem týchto lyžiarskych stredísk zalyžujete aj v neďalekom stredisku Zverovka - Spálená či Ski centre Uhliská. Dokonalý relax si celoročne užijete v Termálnom kúpalisku Oravice s bazénmi a masážami. Po stopách našich predkov sa môžete vybrať do Múzea oravskej dediny. V lete Vám dobre padne spoznávanie nielen jedinečnej okolitej prírody Západných Tatier, ako aj úžasné podzemné výtvory v Brestovskej jaskyni. V blízkosti sa nachádza taktiež Oravský hrad a Františkova huta.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v Chalupe u Stana. Chalupa disponuje dvomi mezonetovými apartmánmi - väčším a menším, každý so samostatným vchodom. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre maximálne 12 hostí.

Na prízemí každého apartmánu sa nachádza spoločenská miestnosť s gaučovým sedením, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a hrami. Vo väčšom apartmáne tu môžete využiť tiež dve plnohodnotné postele. K dispozícii je Vám v každom apartmáne rovnako plne zariadená kuchyňa (el. spotrebičmi a kuchynským riadom) i samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou v menšom apartmáne, a vaňou a toaletou vo väčšom. Podkrovná časť každého apartmánu je tvorená spálňami - väčší 3-lôžkovou a 4-lôžkovou, menší apartmán 2-lôžkovou a 3-lôžkovou spálňou. Samozrejmosťou je zaistenie bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Na upravenej záhrade si oddýchnete na teraske s vonkajším posedením ako aj v altánku s hojdačkou. Spolu s priateľmi si pripravíte chutné špeciality na grile alebo si zahráte rôzne hry na dvore či ihrisku vzdialenom pár metrov. Vieme Vám zapožičať žehličku na bielizeň aj uschovať Vaše bicykle a lyže. Parkovanie je možné priamo vo dvore. Tak neváhajte, spoznajte región plný viacerých možností so širokým spektrom atrakcií a prežite u nás, v Chalupe u Stana, skvelú dovolenku. Tešíme sa na Vás!

V prípade väčších skupín sa môžete ubytovať aj v Priváte u Stana v rodinnom dome, ktoré poskytuje dočasné bývanie pre maximálne 6 osôb. Bližšie informácie u majiteľa.