Deti do 3 rokov zadarmo nad 7 osôb

Chalupa Dodo je situovaná v nádhernom prostredí Roháčov, v tichej okrajovej časti malebnej oravskej obce Zuberec. Výborná poloha drevenice pri potôčiku pod lesom zabezpečuje našim hosťom ideálne podmienky pre dovolenku plnú relaxu, súkromia a dokonalého pokoja. Či už ste milovníci hôr a turistiky, histórie a pamiatok alebo obľubujete relax v termálnych bazénoch, u nás si na to svoje príde každý. Podniknúť môžete množstvo turistických prechádzok a horských túr podmaňujúcou prírodou Roháčov - Západných Tatier. Navštíviť môžete blízke Múzeum oravskej dediny alebo areál termálneho kúpaliska a aquaparku Meander Thermal Park Oravice. Venovať sa môžete aj zberu lesných plodov a hubárčeniu. V zimnom období sú Vám priamo v obci k dispozícii dve lyžiarske strediska - Milotín a Janovky. K dispozícii sú Vám taktiež služby neďalekého výborného strediska Zverovka - Spálená dolina.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v štýlovej drevenici s celkovou kapacitou pre 12 osôb. Na prízemí chalupy sa nachádza dvojlôžková spálňa s kúpeľňou s vaňou a toaletou. Na poschodí objektu sú umiestnené ďalšie dve spálne s balkónom, jedna dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek na rozkladacom gauči a jedna štvorlôžková izba s dvomi prístelkami. V drevenici nechýba ani útulná spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a rádiom, ktorá je súčasne spojená s plne vybavenou kuchynkou vhodnou na prípravu vlastného stravovania. Na poschodí chalupy môžete využívať taktiež druhú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené plynové vykurovanie.

Príjemný relax si môžu hostia dopriať v záhradnej časti drevenice s možnosťou posedenia v altánku alebo pri otvorenom ohnisku. Pripravený je tu pre Vás taktiež záhradný gril a stolný tenis, umiestnený v krytom humne. Pozemok drevenice je oplotený. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.