Štýlové apartmány v krásnom prostredí

Penzión Rima je situovaný v atraktívnej časti centra podroháčskej obce Zuberec, vo vzdialenosti len 400 metrov od obľúbeného lyžiarskeho strediska Milotín a 600 metrov od lyžiarskeho centra Janovky. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti aktívneho trávenia svojho voľného času. Spoznajte prírodné krásy Roháčov, navštívte roháčske plesá, blízke Múzeum oravskej dediny Brestová alebo sa zrelaxujte v termálnych bazénoch neďalekého kúpaliska a moderného aquaparku Meander Thermal Park Oravice.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v štýlovo zariadených apartmánoch, ktoré sú svojím výborným dispozičným riešením prispôsobené pre komfortné ubytovanie 19 osôb. Vybrať si nás môžete spomedzi 3 jedinečne vybavených apartmánoch, ktoré sú okrem spálňovej časti s dvomi spálňami tvorené taktiež príjemnou obývacou miestnosťou, ktorej súčasťou je zároveň plne vybavená kuchynka. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je zároveň vlastná kúpeľňa s toaletou a bezplatné WiFi pripojenie na internet. K dispozícii sú Vám u nás tieto apartmány:

- apartmán MARINA s kapacitou pre 5 osôb,
- apartmán CLOCK s kapacitou pre 6 osôb,
- apartmán RUSTIC s kapacitou pre 8 osôb.

Vďaka unikátnemu dizajnu apartmánov, ktoré sú v maximálnej miere svojou výbavou aj farebným ladením prispôsobené pre pohodlie a komfort našich hostí sa u nás budete cítiť ako doma. Na prízemí penziónu máme pre Vás pripravenú navyše priestrannú spoločenskú miestnosť s pohodlným posedením, LCD televízorom, DVD prehrávačom a HiFi audio systémom, ktorá Vám poslúži ako centrum zábavy a oddychu. Vaše ratolesti môžete zároveň nechať šantiť v špeciálne upravenom detskom kútiku s množstvom hračiek, detských atrakcií a hier. Neďaleko penziónu sú Vám k dispozícii taktiež služby Pizzerie Uno a Starej krčmy, v ktorej si môžete pochutnať na pokrmoch tradičnej regionálnej kuchyne. Tešíme sa na Vašu návštevu.