Drevenička v úžasnom prostredí Zuberca

Drevenička pri vleku sa nachádza v malebnom prostredí Roháčov, v tichej časti obce Zuberec, vo vzdialenosti len 120 metrov od lyžiarskeho strediska Milotín. Pozývame Vás do útulnej dreveničky, v ktorej nájdete komfortné ubytovanie pre 2 až 5 osôb. V jej spodnej časti sa nachádza spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, televízorom a rozkladacím gaučom. Súčasťou tejto miestnosti je aj kuchynka so štandardným vybavením. V spodnej časti je umiestnená tiež kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom.

Na poschodí dreveničky sú hosťom k dispozícii dve spálne. V jednej nájdete manželskú posteľ, v druhej môžete využívať tri samostatné lôžka s možnosťou jednej prístelky. K dispozícii je aj podkrovná izbička ,vhodná pre Vaše ratolesti s dvoma menšími lôžkami. V priestoroch celej dreveničky je dostupné WiFi pripojenie na internet.

Priamo pri ubytovaní je možné parkovanie dvoch áut. Najbližšia reštaurácia je vzdialená len 80 metrov, potraviny - večierka tiež 80 metrov. Využívať môžete aj služby rôznych blízkych rezortov s možnosťou wellness. Srdečne Vás k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.

Najväčšou dominantou Zuberca sú Západné Tatry – Roháče. V lete sú ideálnym miestom pre horskú turistiku a v zime si môžete od decembra do apríla zalyžovať v stredisku Zverovka - Spálená. V Zuberci sa nachádzajú ďalšie dve lyžiarske strediská Milotín (120 m) a Janovky (800 m). V blízkosti Zuberca sa nachádza skanzen Múzeum oravskej dediny. Relaxovať môžete aj v blízkych aquaparkoch - Meander Park Oravice (13 km), Tatralandia (29 km), Chocholewskie Termy (29 km ) alebo Vodný raj Bešeňová (35 km). Asi najväčšou pýchou oravského regiónu je najnavštevovanejší hrad na Slovensku – Oravský hrad. Tiež treba spomenúť Oravskú priehradu, ktorá ponúka veľa možností na relax a zábavu. Na Orave nájdete aj dve pamiatky UNESCO, sú to unikátne drevené kostolíky z 15. storočia v Tvrdošíne a v Leštinách. V Oravskej Lesnej sa nachádza Oravská lesná železnica, ktorá spája Kysuce s Oravou. Na trati dlhej 3,3 km jazdí turistická vlaková súprava, ktorá je unikátnou v tom, že stavitelia prekonali veľké výškové prevýšenie.

Dovolenkovať tu môžete presne podľa Vašich predstáv, možností je skutočne veľa. V blízkom okolí sú Vám k dispozícii cyklotrasy, bežecké trasy, bežkárske trasy ako aj vysokohorské túry po hrebeňoch Roháčov či nenáročné prechádzky po okolí. Zabaviť sa môžete aj aktivitami ako jazda na koni či hranie bowlingu, biliardu, šípok, stolného tenisu a stolného futbalu.