Komfortné apartmány pod Roháčmi

Apartmánový dom Filo je situovaný v nádhernom prírodnom prostredí Roháčov, v príjemnej pokojnej časti malebnej obce Zuberec, v blízkosti dvoch obľúbených lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky. Prekrásna okolitá príroda Západných Tatier v kombinácii so zabezpečeným komfortom a pohodlím ubytovania je zárukou dovolenky plnej relaxu ako aj aktívneho oddychu, turistiky a športového vyžitia. Počas Vášho pobytu sa môžete venovať spoznávaniu prekrásnej prírody Roháčov prostredníctvom podnikania množstva turistických prechádzok a vysokohorských túr. Navštíviť tak môžete známe Roháčske plesá či Múzeum oravskej dediny. Vychutnať si môžete aj dokonalý relax v neďalekých termálnych bazénoch kúpaliska a moderného aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre prežitie skvelej lyžovačky. K dispozícii sú Vám kvalitné upravené zjazdovky lyžiarskych stredísk Janovky (400 metrov) a Milotín (600 metrov) ako aj špičkového lyžiarskeho komplexu Zverovka - Spálená dolina.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenom samostatnom rekreačnom dome, ktorý je prispôsobený pre ubytovanie 12 osôb. Vďaka veľmi dobrému dispozičnému riešeniu domu, ktorý je zložený z troch kompletne vybavených apartmánov, je ubytovanie v ňom veľmi vhodné nie len pre väčšie skupiny návštevníkov, ale aj pre jednotlivé páry či rodinky s deťmi. K dispozícii sú Vám tu tri apartmány s kapacitou pre 3 až 4 osoby. Súčasťou každého apartmánu je trojlôžková spálňa s možnosťou využitia jednej prístelky, vlastná kúpeľňa s toaletou ako aj plne vybavená kuchyňa s posedením, využiteľná pre prípravu vlastného stravovania. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je taktiež televízor a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre príjemný oddych a relax poslúži ubytovaným hosťom na prízemí apartmánového domu útulná spoločenská miestnosť s krbom a televízorom. Pre spríjemnenie Vašich voľných chvíľ môžete využívať v areáli ubytovania aj kryté vonkajšie posedenie na terase s možnosťou opekania a grilovania. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.