Krb, sauna, hydromasážna vaňa

Penzión Zuberec nájdete v známej podroháčskej obci Zuberec v predhorí Západných Tatier – Roháčov. Hosťom ponúkame kvalitné ubytovanie v tichom prostredí so širokou škálou doplnkových služieb.

Ubytovanie ponúkame v apartmánoch a v 2, 3 a 4 lôžkových izbách. Všetky izby majú predchodbu so zariadenou kuchynkou.

1. Izba Milotín je dvojlôžková izba s možnosťou jednej prísteľky. Samozrejmosťou je kúpeľňa s vaňou, televízor a zariadená kuchynka v predchodbe (kuchynský kút, mikrovlnka, chladnička, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica).

2. Izba Sivý Vrch je zložená z dvoch dvojlôžkových izieb. Nechýba kúpeľňa s vaňou, balkón a televízor na izbe. Samozrejmosťou je kuchynský kút vybavený chladničkou, elektrickou dvojplatničkou a rýchlovarnou kanvicou.

3. Izba Zuberec je dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky. Patrí k nej kúpeľňa so sprchovacím kútom, balkón, televízor. V predchodbe izby je zariadený kuchynský kút (chladnička, mikrovlnka, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica).

4. Izba Brestová je zložená z dvoch dvojlôžkových izieb a kúpeľne so sprchovacím kútom. Nechýba balkón, televízor a kuchynský kút v predchodbe (mikrovlnka, chladnička, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica).

5. Izba Lúčna je dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek. Kúpelňa s vaňou. Balkón a televízor na izbe. Samozrejmosťou je kuchynský kút v predchodbe (mikrovlnka, chladnička, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica).

6. Izba Osobitá je dvojlôžková izba s možnosťou prístelky. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, televízor a balkón. Samozrejmosťou kuchynský kút v predchodbe (mikrovlnka, chladnička, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica).

V penzión je jedáleň pre 22 osôb spojená s malou kuchyňou s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, elektrickou 4 platničkou, mikrovlnkou a príslušenstvom. K dispozícii je ešte jedna veľká zariadená kuchyňa. Spoločenská miestnosť s krbom a televízorom Vám tiež spríjemní voľné chvíle.

Našim hosťom poskytujeme nasledovné doplnkové služby: WiFi internet, biliard, stolný futbal, stolný tenis, elektronické šípky. V areáli penziónu stojí altánok s krbom a grilom, záhradné lehátka, trávnik na loptové hry, detské ihrisko, pieskovisko a šmýkačka. Za poplatok môžete využiť saunu a hydromasážnu vaňu so svetelnou terapiou.

V blízkosti penziónu Zuberec nájdete lyžiarske strediská, kúpaliská a aquaparky. Obľúbená je hlavne turistika v Roháčoch.