Vzdialenosť od lyžiarskych stredísk 200m

Ubytovanie Urbanová je situované v prekrásnom prírodnom prostredí Roháčov, v atraktívnej časti centra malebnej obce Zuberec, vo vzdialenosti len 200 metrov od obľúbených lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky.

Ubytovanie predstavuje ideálny východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a horských túr nádhernou okolitou prírodou Západných Tatier. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj relaxom v termálnych bazénoch kúpaliska a moderného aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach, návštevou blízkeho Múzea oravskej dediny alebo ochutnávkou tradičných regionálnych špecialít v okolitých salašoch. V zimnom období si tu na svoje prídu všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorí majú na výber kvalitne upravené zjazdovky dvoch blízkych lyžiarskych stredísk v Zuberci, Meander Ski Parku v Oraviciach či Zverovky - Spálenej doliny.

Celoročne Vám ponúkame kvalitné ubytovanie za rozumné ceny, vhodné aj pre náročnejších klientov, v samostatnej prístavbe rodinného domu s celkovou kapacitou pre 15 osôb.

Keďže ubytovanie disponuje vlastným vchodom, ubytovaní hostia majú počas celého pobytu garantované maximálne súkromie. K dispozícii je Vám tu 5 dvojlôžkových izieb s možnosťou využitia jednej až dvoch prísteliek. K výbave každej izby patrí televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Súčasťou jednej z izieb je taktiež zabudovaný kuchynský kútik s možnosťou prípravy jednoduchších jedál, čo ocenia predovšetkým rodinky s deťmi. Príjemný oddych si môžu všetci ubytovaní hostia dopriať v spoločenskej miestnosti s televízorom a pohodlným posedením, nachádzajúcej sa na prízemí objektu, kde je umiestnená taktiež veľká plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou.

Pre hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania máme k dispozícii jeden štýlový apartmán s vlastným vchodom, vhodný pre ubytovania 2 až 3 osôb. Apartmán je tvorený jednou dvojlôžkovou spálňou, druhou priechodnou izbou s možnosťou využitia jednej prístelky ako aj útulnou spoločenskou miestnosťou s televízorom, plne vybavenou kuchynkou s jedálenským posedením a vlastnou kúpeľňou s toaletou.

V pekne upravenej záhradnej časti ubytovania je pre hostí pripravený altánok s vonkajším posedením s možnosťou grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete hraním stolného tenisu či elektronických šípok. V prípade záujmu Vám po dohode taktiež radi zabezpečíme chutné raňajky. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.