Komfortné apartmány blízko kúpaliska

Naše útulne zariadené Apartmány Gabriel sa nachádzajú približne 10 - 15 minút pešou chôdzou od Termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. Príjemné chvíle tu môžete tráviť aj v altánku s posedením alebo na terase.

Od júna do septembra sa môžete prísť ubytovať do našich Apartmánov Gabriel, ktorých celková kapacita je 8 osôb. K dispozícii máme dva 4-lôžkové apartmány so samostatným vchodom.

Každý z apartmánov disponuje dvomi izbami. Jednu tvorí spálňa s manželskou posteľou, poschodovou posteľou a televízorom so satelitným príjmom. V druhej izbe je umiestnená kuchynská linka s kuch. riadom, el. varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským sedením. Súčasťou každého apartmánu je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je rovnako WiFi pripojenie na internet.

Slnečné lúče si perfektne užijete na posedení na terase. Deti sa môžu zahrať spoločenské hry alebo bedminton. U nás máte možnosť uschovať si svoje bicykle. Parkovanie vozidiel je hneď pri objekte. Tešíme sa na to, ako u nás prežijete krásne chvíle.

Veľký Meder patrí k vyhľadávaným turistickým lokalitám na Slovensku. Určite môžete využívať bazény aj wellness centrum Termálneho kúpaliska Veľký Meder vzdialeného cca 900 metrov. Kraj je ideálny na cyklistiku, in-line korčuľovanie alebo aj pešiu turistiku. Navštíviť môžete aj Lodný mlyn v Gabčíkove, Nádvorie Európy v Komárne prípadne aj ranč Cajlzik s možnosťou jazdy na koňoch. Príjemné letné večery sú skvelé aj na romantické prechádzky či trávenie spoločného času pri poháriku vína.