Novostavba s vonkajším bazénom!

Novopostavený apartmánový dom Villa Sofi je situovaný v známej dedinke Hrabušice, z ktorej je to už len chvíľka do prekrásneho Slovenského raja.

Atraktívna lokalita a okolie Hrabušíc láka malých i veľkých spoznávať krásy slovenskej prírody počas celého roka. Vydajte sa na túru a objavte členité rokliny ako napr. Suchá Belá, Veľký Sokol, Prielom Hornádu a Piecky. Zaujímavou je tiež opäť otvorená a sprístupnená roklina Veľký Kyseľ, ktorá je riešená atraktívnou formou ferraty. Milovníkov adrenalínových športov poteší možnosť splavovania Prielomu Hornádu a v zimných mesiacoch lezenie po zamrznutých vodopádoch. Po náročnom dni si oddýchnete a zrelaxujete v termálnych kúpaliskách AquaCity Poprad alebo Thermal Park Vrbov. Pekný je tiež výlet na rozľahlý Spišský hrad a následne Vás detičky zaiste prehovoria pozrieť si aj exotické zvieratká v Zoo Spišská Nová Ves.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v novostavbe, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 15 osôb v štyroch apartmánoch. Srdečne sú u nás vítané rodinky s deťmi a priateľské partie známych.

Apartmánový dom pozostáva z prízemia, kde je situovaný jeden 3-lôžkový apartmán a jeden 3-lôžkový apartmán s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Apartmány sú dovybavené terasami s príjemným vonkajším posedením. Na poschodí domu je k dispozícii jeden 3-lôžkový apartmán a jeden 3-lôžkový apartmán s možnosťou využitia jednej prístelky. Tieto apartmány disponujú vlastnými balkónmi, kde si taktiež vychutnáte čerstvý vzduch na pohodlnom vonkajšom posedení.

Svoje vlastné jedlá si v pokoji pripravíte priamo v apartmánoch, kde zakaždým využijete elektrickú dvojplatničku, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a hriankovač. Každý apartmán disponuje televízorom, ako aj vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre zabezpečenie maximálneho komfortu z ubytovania sme Vám pripravili vonkajší bazén, ktorý môžete využívať zdarma. Vaše autá zaparkujete približne 20 m od objekt, na spoločnom oplotenom pozemku.

Príďte spoznať krásy Slovenského raja a strávte svoje voľné chvíle v našej Ville Sofi. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá