Štýlové rodinné ubytovanie na vidieku

House Yellow Paradise je situovaný v krásnom prostredí pri vstupe do Slovenského raja, v podtatranskej obci Hrabušice. Svojim návštevníkom ponúka nadštandardné ubytovanie spolu so širokou ponukou kvalitných doplnkových služieb. Zabezpečenie vyhliadkovej jazdy na koni, horského sprievodcu, prenájom bicyklov, poskytnutie bližších informácií o schodnosti krásnych dolín, tiesňav a roklín Slovenského raja či priamo naplánovanie turistických trás. Všetko toto a ešte omnoho viac nájdete iba u nás, preto veríme, že sa k nám budete radi vracať.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v príjemne farebne ladených a moderne zariadených izbách, apartmáne a štúdiách. Pre zabezpečenie maximálneho súkromia pre hostí je ubytovanie rozdelené do troch samostatných častí s vlastnými vchodmi.

V prvej časti sa pohodlne ubytuje 6 až 7 osôb. Nachádza sa tu Studio family, vhodné pre rodinky s deťmi, prípadne väčšie skupiny hostí. Pozostáva z jednej trojlôžkovej izby s balkónom a jednej trojlôžkovej izby s možnosťou prístelky. Na prípravu vlastnej stravy Vás tu čaká kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením. Obe izby majú spoločnú kúpeľňu s toaletou.

V druhej časti je možné ubytovať 10 až 12 osôb. Pozostáva z jedného dvojlôžkového apartmánu (s možnosťou prístelky) s čajovou kuchynkou, vlastnou kúpeľňou, toaletou a jednej dvojlôžkovej izby Klasik, ktorá disponuje taktiež vlastnou kúpeľňou a toaletou. V neposlednom rade Vás tu čakajú aj dve trojlôžkové izby Standard, vybavené kuchyňou a spoločnou kúpeľňou s toaletou. Všetci ubytovaní hostia v druhej časti majú navyše k dispozícii priestrannú spoločenskú miestnosť s krbom, jedálenským posedením a plne zariadenou kuchyňou.

V tretej časti je pre Vás pripravené Štúdio vidiek, vhodné predovšetkým pre hostí dovolenkujúcich vo dvojici. Štúdio je zložené z jednej dvojlôžkovej spálne, spoločenskej miestnosti, zariadenej kuchyne a kúpeľne s toaletou.

V areáli House Yellow Paradise nechýba vonkajšie posedenie v altánkoch s možnosťou grilovania a varenia chutného kotlíkového gulášu. V letných mesiacoch Vás radi osviežime ponukou vín a čapovaného pivka. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom priestore penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu.