Komfortné ubytovanie v krásnom prostredí

Chalupa a Domček Bara sú situované v príjemnom prostredí obce Hrabušice, ktorá predstavuje vstupnú bránu do nádhernej prírody Slovenského raja.

Vychutnávať si tak môžete počas Vašej dovolenky široké možnosti turistických prechádzok krásnymi roklinami a tiesňavami Slovenského raja. Spoznajte Prielom Hornádu, Suchú Belú, Veľký Sokol, Piecky či vystúpte na očarujúci Tomášovský výhľad. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj návštevou kultúrnych a historických pamiatok Spiša. Ďaleko od nás to nie je ani do Dobšinskej ľadovej jaskyne či termálnych bazénov aquaparku AquaCity Poprad. V blízkosti sa nachádza reštaurácia s výhodnými zľavami pre väčšie skupiny.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnej Chalupe Bara s celkovou kapacitou 25 osôb s jednou prístelkou. Na prízemí objektu môžu hostia využívať kompletne zariadenú kuchyňu s možnosťou prípravy chutných jedál. K jej výbave patrí plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica a kávovar.

Na prízemí chalupy sú Vám k dispozícii dve spálne, jedna 3-lôžková s kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou a jedna väčšia 7-lôžková s možnosťou prechodu na veľkú slnečnú terasu. Poschodie chalupy je tvorené jednou 2-lôžkovou spálňou, tromi 4-lôžkovými spálňami (jedna s vlastnou kúpeľnou). Využívať môžete spoločnú kúpeľňu s toaletou. Pre príjemný relax a oddych tu nájdete taktiež pekný salónik s pohodlným posedením, televízorom a balkónom. Pri chalupe je zabezpečené vonkajšie posedenie v altánku s možnosťou grilovania a opekania.

Ubytovanie ponúkame taktiež v samostatnej časti druhého príjemne zariadeného Apartmánu Bara, v ktorom sa pohodlne ubytuje 5 osôb. Ani tu nechýba na prípravu vlastných jedál kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, vedľa ktorej je Vám k dispozícii kúpeľňa s toaletou. Využívať tu môžete jednu 2-lôžkovú a jednu 3-lôžkovú spálňu. Pre hostí tohto apartmánu je k dispozícii ďalší altánok, pre Vaše maximálne súkromie.

Samozrejmosťou ubytovania je taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pre hostí je pripravená veľká záhrada s možnosťou hrania rôznych športových hier. Parkovanie je možné priamo v uzatvorenom dvore ubytovania.