Nové štúdiá s altánkom a záhradným krbom

Ubytovanie Hrabušice je situované v centre známej obce Hrabušice, ktorá sa nachádza v turistami vyhľadávanej lokalite Slovenského raja.

Zaujímavá oblasť Slovenského raja je turistickou atrakciou najmä pre milovníkov prírody a horskej turistiky. Pekné sú napríklad turistické chodníčky do roklín Veľký Sokol, Suchá Belá, Piecky či Kláštorisko. Adrenalínových nadšencov určite osloví možnosť splavu Prielomu Hornádu ako aj horská cyklistika s rôznou obtiažnosťou. Za relaxom a oddychom Vám odporúčame zájsť do AquaCity Poprad. Počas zimného obdobia si v blízkom okolí môžete zalyžovať v lyžiarskom stredisku Vernár - Studničky alebo v Skicentre Kubašok.

Naše ubytovanie je Vám k dispozícii od mája do septembra a disponuje kapacitou pre 4 osoby v dvoch štúdiách. Štúdia sú 2-lôžkové, tvorené zakaždým jednou spálňou s televízorom a kuchynským kútikom. V kuchynskom kútiku si môžete uvariť vlastné jedlá na sklokeramickej doske, použiť rýchlovarnú kanvicu a chladničku s výparníkom. Samozrejmosťou každého štúdia je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas Vašich voľných dní si pohodlne posedíte v altánku s vonkajším posedením, kde si ugrilujete na záhradnom krbe rôzne špeciality. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo vo dvore domu. Veríme, že sa v našom Ubytovaní Hrabušice budete cítiť ako doma a prežijete u nás pekné chvíle. Už teraz sa na Vás tešíme!