Krásne moderné ubytovanie pre rodinky

Jedinečné prostredie Slovenského raja - príďte ho vyskúšať na vlastnej koži do novej Chaty s výhľadom na Tatry, ktorá sa nachádza v obci Hrabušice.

Okúzľujúca príroda Slovenského raja ponúka veľké množstvo značených trás a cyklochodníkov. Počas výletu si môžete nazbierať lesné plody a hríby. Ak Vás zaujíma podzemná príroda, navštíviť môžete blízku Dobšinskú ľadovú jaskyňu. Za zvieratkami sa pokojne vyberte do ZOO v Spišskej Novej Vsi. Zima je ideálna na lyžovanie v okolitých lyžiarskych strediskách Čingov - Ďurkovec, Vernár - Studničky alebo Rittenberg - Spišská Nová Ves.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v Chate s výhľadom na Tatry, ktorá je kapacitne prispôsobená pre 7 hostí. Ideálna je tak na aktívnu regeneráciu počas dovolenky alebo predĺženého víkendu s rodinkou či priateľmi.

Na prízemí chaty prežijete svoj voľný čas v obývacej izbe s televízorom so satelitným príjmom a pohodlným gaučovým sedením. Táto miestnosť je prepojená s kuchynkou vybavenou keramickou varnou doskou, chladničkou s výparníkom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským riadom. Svoje chutné pokrmy si vychutnáte na jedálenskom posedení. K dispozícii je Vám tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Schodiskom sa dostanete do jednej z dvoch spální - využiť môžete jednu 3-lôžkovú alebo jednu 4-lôžkovú, každá s manželskou posteľou a príslušným počtom zvyšných lôžok. Nielen tu, no i v celom objekte sme zaistili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Teplo, pokoj a výhľad na Tatry si užijete na terase s vonkajším posedením. Pripravili sme pre Vás aj ohnisko s možnosťou opekania a malý gril na prípravu výborných špecialít. Deťom poslúži trávnatá plocha na hranie futbalu. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Ak chcete objavovať krásy Slovenského raja, príďte k nám. Tešíme sa na Vás.

POZOR! Celkovo máme k dispozícii až 4 takéto moderne a vkusne zariadené chaty, vhodné najmä pre rodinky s deťmi. Samozrejme, ak by ste boli väčšia skupinka hostí, vieme Vám ubytovať v našom Priváte Beata (s kapacitou pre 25 osôb).


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov