Štýlové ubytovanie v nádhernom prostredí

Penzión Malý Majer Podlesok je situovaný v nádhernom prostredí zelených pasienok v srdci Slovenského raja – na Podlesku v obci Hrabušice, v okrese Spišská Nová Ves.

Očarujúca príroda Slovenského raja Vás zláka na nekonečné prechádzky okolím, zber lesných plodov a húb, turistiku či cykloturistiku. Pre odvážnejších turistov odporúčame túru do Rokliny Kyseľ, Piecky, na skalnaté bralo Tomášovský výhľad, na zaistenú lezeckú stenu Ferrata HZS Kyseľ, k Dúhovému vodopádu, Kláštornej rokline, Sokolej doline a k mnohým iným turistickým atrakciám v okolí. Ak v letnom období zatúžite po osviežení, určite zamierte na Krytú plaváreň alebo na letné kúpalisko v Spišskej Novej Vsi. Milovníci koní určite radi navštívia neďaleký Ranč u trapera s možnosťou jazdy alebo vychádzky na koni. Najmenší sa potešia návšteve najmladšej Zoologickej záhrady v Spišskej Novej Vsi. V zime si zas doprajete skvelé lyžovanie na svahoch lyžiarských stredísk: Lyžiarske stredisko Nálepkovo – Krečno, SKI Resort Levočská Dolina a Lyžiarske stredisko Poráč - Brodok.

V našom penzióne Malý Majer Podlesok s celkovou kapacitou pre 18 osôb (vrátane prísteliek), Vás celoročne ubytujeme v týchto ubytovacích jednotkách:
- jednom 3-lôžkovom apartmáne Kyseľ s manželskou posteľou a samostatným lôžkom v obývacej miestnosti,
- jednej 2-lôžkovej izbe Sokol s manželskou posteľou a prístelkou na gauči,
- jednej 3-lôžkovej izbe Piecky s manželskou posteľou a samostatným lôžkom,
- jednej 3-lôžkovej izby Belá s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a prístelkou na gauči,
- v jednom 4-lôžkovom apartmáne Zejmar s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a možnosťou prístelky na gauči.

Každý apartmán aj izba disponujú okrem príslušného počtu lôžok aj s televízorom s káblovým pripojením, gaučom/kreslami, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi a toaletou. Hostia počas pobytu môžu využívať spoločenskú miestnosť s jedálenským posedením, kde sa okrem iného nachádza aj detská stolička a mikrovlná rúra na prihriatie stravy pre bábätká. V ďalšej spoločenskej miestnosti je možnosť posedenia na gauči a kreslách. Najmenší sa zaiste potešia detskému kútiku s kuchynkou a hračkami. Na prízemí penziónu sú hosťom k dispozícii aj ďalšie dve toalety (pánska a dámska). Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre hostí je tu pripravená terasa s posedením. Ubytovaným hosťom, sú v rámci pobytu poskytované kontinentálne raňajky a zároveň majú možnosť objednania si aj polpenzie i plnej penzie. V areáli ubytovania sa tiež nachádza samostatná drevenica - Salaš, ktorá hlavne v letnom období ponúka možnosti posedenia a občerstvenia pre hostí, prípadne je možné si túto prenajať (po dohode s majiteľom) pre uzavretú spoločnosť. Za poplatok si u nás môžete zapožičať elektrobicykel alebo horský bicykel. Vaše bicykle si odložíte v miestnosti na to určenej. Svoje autá zaparkujete na parkovisku pri objekte. Tak neváhajte a ubytujte sa v našom penzióne Malý Majer Podlesok so skvelými službami za prijateľnú cenu. Tešíme sa na stretnutie s Vami!