Apartmán len 1 kilometer od Podleska!

Apartmán Park je situovaný na okraji obce Hrabušice, v blízkosti významnej turistickej križovatky Mýto a necelý kilometer od najvýznamnejšieho turistického centra v Slovenskom raji - Podleska.

Prekrásna príroda národného parku Slovenský raj ponúka nespočetné zážitky najmä pre milovníkov turistiky, cyklistiky a splavovania. Na neďalekom Mýte sa nachádza nástupné mólo pre splav Hornádu a tiež viaceré cykloturistické trasy. Okolie Hrabušíc je známe množstvom vodopádov ako napr. Bočný, Korytový, Machový, Okienkový a tiež viacerými roklinami. Pre tých, ktorí si chcú prírodné krásy vychutnať aj z iného uhla pohľadu, je tu možnosť využiť služby Ranču u trapera a zajazdiť si na koňoch. V zimnom období sú k dispozícii upravené zjazdovky lyžiarskych stredísk Vernár - Studničky, Ski Mlynky, Dedinky a mnoho ďalších.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v príjemnom Apartmáne Park s celkovou kapacitou pre 5 osôb. Apartmán je bezbariérový, disponuje samostatným vchodom a prenajíma sa ako celok.

V apartmáne sa nachádza jedna 2-lôžková spálňa a jedna 2-lôžková spálňa s možnosťou jednej prístelky na rozťahovacej pohovke. Každá z izieb je vybavená televízorom so satelitným príjmom a bezplatným WiFi pripojením na internet. Vlastné chutné pokrmy si pripravíte v kuchynke, kde využijete keramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Pre hostí je tu tiež k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Počas príjemných teplých dní si môžete v záhrade posedieť na terase, ugrilovať si chutné dobroty na grile alebo si uvariť dobrý kotlíkový guľáš. V prípade potreby Vám radi poskytneme priestor na úschovu bicyklov a lyží. Zaparkovať Vaše autá môžete priamo pred ubytovaním. Veríme, že sa v našom Apartmáne Park budete cítiť príjemne a strávite tak dokonalú dovolenku v Slovenskom raji. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá