Komfortné ubytovanie s maximom súkromia!

Vila Nika sa nachádza v príjemnom prostredí obce Demänová, v podhorí Nízkych Tatier. Okolie vily ponúka skvelé možnosti na turistiku v krásnom prostredí Nízkych a Západných Tatier, relaxáciu v blízkom aquaparku Tatralandia, v termálnych kúpaliskách v Bešeňovej a Liptovskom Jáne či dostatok oddychu na neďalekej Liptovskej Mare.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie vo veľmi pekne zariadenej vile s dvomi dvojlôžkovými spálňami a dvomi trojlôžkovými spálňami s možnosťou jednej prístelky. Spoločné chvíle v kruhu svojich priateľov a rodiny môžete tráviť v priestrannej spoločenskej miestnosti s televízorom, satelitom a DVD prehrávačom. Zo spoločenskej miestnosti je zároveň východ na príjemnú terasu s možnosťou vonkajšieho posedenia. Vo vile nechýba ani kompletne zariadená a priestranná kuchyňa s jedálenským posedením. Samozrejmosťou objektu je bezplatné WiFi pripojenie na internet, dve moderné kúpeľne a dve toalety.

Parkovanie Vašich áut je možné v garáži resp. vo dvore oploteného pozemku vily. Krásne prostredie, dostatok možností na oddych v kombinácii s komfortným ubytovaním a zaručeným súkromím je výbornou možnosťou pre všetkých. Príďte si k nám preto oddýchnuť a načerpať nových síl. Srdečne Vás k nám pozývame.