Príjemné ubytovanie na Liptove

Apartmány Broma nájdete v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v príjemnej pokojnej mestskej časti Liptovského Mikuláša - Demänová.

Výborná poloha ubytovania neďaleko rôznych atrakcií Liptova v kombinácii s komfortným ubytovaním je zárukou dovolenky plnej relaxácie a aktívneho oddychu. V lete si môžete užívať pohodu, zábavu a kúpanie v termálnych bazénoch Aquaparku Tatralandia alebo sa venovať turistike v prekrásnej okolitej prírode Národného parku Nízke Tatry. Vašu dovolenku si spríjemníte spoznávaním očarujúcich demänovských jaskýň alebo adrenalínovejšími aktivitami ako rafting, vyhliadkové lety, lezenie, zlaňovanie či jazda na bobovej dráhe v neďalekej Pavčinej Lehote. V zime naopak zažijete skvelú lyžovačku na zjazdovkách špičkového lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, ktoré je od vily vzdialené len pár minút cesty autom.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Apartmánoch Broma, ktorých súčasťou sú aj apartmány v Dome Baška, nachádzajúce sa na spoločnom pozemku. Celkovo poskytujú komfortné ubytovanie až pre 55 osôb (vrátane prísteliek).

Hostia si u nás môžu vybrať spomedzi 1-lôžkovej izby, 2-lôžkových a 3-lôžkových izieb, ako aj z dvoch 4-lôžkových štúdií či niekoľkých typov apartmánov s kapacitou od 4 do 6 lôžok. Všetky izby sú vybavené televízorom so satelitom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Hosťom ubytovaným v izbách je k dispozícii zároveň spoločná plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením (vhodná pre 18 osôb). V apartmánoch sa nachádza okrem spálne aj spoločenská miestnosť s rozťahovacou pohovkou (využiteľnou ako prístelka) spolu s plne zariadenou kuchynkou s posedením, kde nechýba ani sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica aj umývačka riadu. Na každom z apartmánov je samozrejmosťou kúpeľňa a toaleta. V priestoroch celého objektu môžu hostia bezplatne využívať WiFi pripojenie k internetu.

Príjemne oddýchnuť a zrelaxovať sa u nás môžete v pekne upravenej záhrade s terasou a altánkom s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na záhradnom krbe. Pre Vaše detičky sme pripravili v rozľahlej upravenej záhrade hojdačku, nové preliezky aj šmýkačku. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.