Miesto pre oddych a rodinnú dovolenku.

Vila Júlia je penzión rodinného typu situovaný v samotnom srdci Vysokých Tatier, v Novom Smokovci. Od vlakovej zastávky Sibír je vila vzdialená len 150 metrov.

Prechádzka do centra mesta Vysoké Tatry - Starého Smokovca trvá len 15 minút. Vysoké Tatry ponúkajú nespočetné množstvo možností a atrakcií pre zimné či letné radovánky. Odporúčame využiť nadštandardné možnosti blízkych kúpeľov Nový Smokovec, ako aj klimatických kúpeľov Tatranské Zruby. Pre lyžiarov a snowbordistov poskytujú maximálne športové vyžitie lyžiarske strediská Jakubkova Lúka a Smokovec - Hrebienok.

Vila Júlia s celkovou kapacitou 14 lôžok poskytuje ubytovanie už od roku 2008. K dispozícii sú Vám tri klasické izby a jedna rodinná izba v nasledovnom rozložení:
- jedna 2-lôžková izba,
- jedna 2-lôžková izba s možnosťou prístelky,
- jedna 3-lôžková izba s možnosťou prístelky,
- rodinná izba s dvomi spálňami s celkovou kapacitou 4 pevných lôžok a jednou prístelkou (1x 2-lôžková izba, 1x 2-lôžková izba s možnosťou prístelky).

Každá izba má svoju predsieň so šatníkom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Vo výbave všetkých spální je televízor so satelitom a menšie posedenie. Každá izba okrem rodinnej izby disponuje zároveň balkónom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Pre obe spálne rodinnej izby je k dispozícii spoločná kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na prízemí ubytovania môžete využiť jedáleň s barom, ktorá slúži výlučne na podávanie raňajok a je určená výhradne pre hostí penziónu. Spoločné priestory herne s biliardom a šípkami je možné využívať neobmedzene počas celého pobytu.

Parkovanie je zabezpečené priamo pred penziónom. V blízkosti ubytovania je veľká trávnatá plocha, ktorú v zime využijete ako klzisko a počas letných dní na futbal či volejbal.

Veríme, že pobyt v centre Vysokých Tatier a komfortné ubytovanie vo Vile Júlia Vám zaručí príjemný zážitok plný oddychu a zábavy.