Príjemný novozrekonštruovaný apartmán.

Ak hľadáte nenáročné, ale príjemné ubytovanie v jedinečnej prírode Vysokých Tatier, pozývame Vás do Apartmánu Tatranské Zruby. Apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Vysoké Tatry - v osade Tatranské Zruby, 200 m od zastávky autobusu a tatranskej električky, necelé 3 km od Starého Smokovca.

Nemusíte chodiť ďaleko od ubytovania a dokonalý relax Vám poskytnú miestne klimatické kúpele. Užijete si v nich špičkové služby wellness centra, masáže od profesionálnych masérov či rôzne druhy liečebných procedúr. Určite sa potešíte mnohým cyklistickým a turistickým chodníkom, po ktorých sa dostanete až na Kriváň, Rysy, Slavkovský štít či Lomnický štít. Spolu s deťmi sa zabavíte na adrenalínovej horskej dráhe Tatrabob v Tatranskej Lomnici. Zimné obdobie ponúka širokú škálu aktivít - k obľúbeným patrí lyžovanie v lyžiarskych strediskách Jakubkova lúka, Hrebienok alebo Dolný Smokovec - Pod lesom.

Počas celého roka Vám ponúkame ubytovanie v Apartmánoch Tatranské Zruby, ktoré sú pripravené pre maximálne 15 osôb (s 10 lôžkami + 5 prístelkami). Ideálne sú tak pre menšie skupinky priateľov a známych, ako aj páriky či rodinky s deťmi. Apartmány prešli celkovou rekonštrukciou interiéru, majú samostatné vstupy do budovy, ktorej exteriér zatiaľ nebol zrekonštruovaný.

Trojizbový apartmán - hneď pri vstupe doň sa nachádza chodbička na odloženie Vašich kabátov a búnd. Príjemne si oddýchnete v izbe s televízorom a rádiom, gaučovým sedením a pohovkou (ktoré sú možné využiť ako prístelky pre prespanie 3 osôb). Svoje chutné špeciality si pripravíte v kuchyni (s keramickou varnou doskou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou). Vychutnať si pokojný spánok môžete v troch 2-lôžkových spálňach - v dvoch so samostatnými lôžkami a v jednej prechodnej s manželskou posteľou. Nechýba vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a ďalšia samostatná toaleta s umývadlom.

Dvojizbový apartmán - so vstupom do obývacej izby, vybavenej kuchynským kútom a gaučovým sedením (ktoré možno využiť ako prístelku pre dve osoby). Z obývacej izby vedie vchod do 3-lôžkovej spálne s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom. Súčasťou apartmánu je tiež vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou.

Mysleli sme aj na parkovanie - zabezpečené je pri ubytovacom zariadení. Detské srdcia sa potešia ihrisku s rozmanitými atrakciami. Vieme Vám zapožičať detskú postieľku. Po vzájomnej dohode je možnosť využiť čiastočne zastrešenú terasu pri jazierku s nádhernými výhľadmi na Slavkovský a Gerlachovský štít, ktorá sa nachádza približne 100 metrov od apartmánu, na grilovanie na grile alebo vonkajšom krbe, či varení gulášu v kotlíku. Pri položení si otázky, či máte radi úžasnú prírodu, pokoj, pohodu aj relax, Apartmán Tatranské Zruby je jednoduchou odpoveďou, kde to všetko nájdete. Tešíme sa na Vás!