Príjemný novozrekonštruovaný apartmán.

Ak hľadáte nenáročné, ale príjemné ubytovanie v jedinečnej prírode Vysokých Tatier, pozývame Vás do Apartmánu Tatranské Zruby. Apartmán sa nachádza v pokojnej časti mesta Vysoké Tatry - v osade Tatranské Zruby, 200 m od zastávky autobusu a tatranskej električky, necelé 3 km od Starého Smokovca.

Nemusíte chodiť ďaleko od ubytovania a dokonalý relax Vám poskytnú miestne klimatické kúpele. Užijete si v nich špičkové služby wellness centra, masáže od profesionálnych masérov či rôzne druhy liečebných procedúr. Určite sa potešíte mnohým cyklistickým a turistickým chodníkom, po ktorých sa dostanete až na Kriváň, Rysy, Slavkovský štít či Lomnický štít. Spolu s deťmi sa zabavíte na adrenalínovej horskej dráhe Tatrabob v Tatranskej Lomnici. Zimné obdobie ponúka širokú škálu aktivít - k obľúbeným patrí lyžovanie v lyžiarskych strediskách Jakubkova lúka, Hrebienok alebo Dolný Smokovec - Pod lesom.

Počas celého roka Vám ponúkame ubytovanie v Apartmáne Tatranské Zruby, ktorý je pripravený pre maximálne 9 osôb (so 6 lôžkami + 3 prístelkami). Ideálny je tak pre menšie skupinky priateľov a známych, ako aj páriky či rodinky s deťmi. Apartmán prešiel celkovou rekonštrukciou interiéru, má samostatný vstup do budovy, ktorej exteriér zatiaľ nebol zrekonštruovaný.

Hneď pri vstupe doň sa nachádza chodbička na odloženie Vašich kabátov a búnd. Príjemne si oddýchnete v obývacej izbe s televízorom a rádiom, gaučovým sedením a pohovkou (ktoré sú možné využiť ako prístelky pre prespanie 3 osôb). Svoje chutné špeciality si pripravíte v kuchyni (s keramickou varnou doskou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou). Vychutnať si pokojný spánok môžete v troch 2-lôžkových spálňach - dvoch so samostatnými lôžkami a jednej prechodnej s manželskou posteľou. Nechýba vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a ďalšia samostatná toaleta s umývadlom.

Užívať si čerstvý horský vzduch môžete z vonkajšieho posedenia na terase pri jazierku, prípadne pri grilovaní na grile alebo vonkajšom krbe, či varení gulášu v kotlíku. Čiastočne zastrešená terasa pri jazierku s nádhernými výhľadmi na Slavkovský a Gerlachovský štít sa nachádza približne 100 metrov od apartmánu. Detské srdcia sa potešia ihrisku s rozmanitými atrakciami. Vieme Vám zapožičať detskú postieľku. Mysleli sme aj na parkovanie - zabezpečené je pri ubytovacom zariadení. Pri položení si otázky, či máte radi úžasnú prírodu, pokoj, pohodu aj relax, Apartmán Tatranské Zruby je jednoduchou odpoveďou, kde to všetko nájdete. Tešíme sa na Vás!