Štýlové apartmány v srdci Tatier!

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v našich štýlových apartmánoch, nachádzajúcich sa v nádhernom prostredí centrálnej časti Vysokých Tatier, v príjemnej pokojnej lokalite klimatických kúpeľov Tatranské Zruby - časti Starého Smokovca. Výborná poloha apartmánov na úpätí Slavkovského štítu v obklopení prekrásnej okolitej prírody Tatranského národného parku, poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti rekreácie ako aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Venovať sa tu môžete okrem množstva turistických prechádzok a vysokohorských túr taktiež cykloturistike, hraniu golfu v neďalekom golfovom areáli či aktivitám ako bungee jumping a jazda na kolobežkách. Ďaleko to nebudete mať ani k známym tatranským centrám ako Štrbské Pleso, Dolný Smokovec, Nová Lesná či Tatranská Lomnica. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých milovníkov nie len skvelej lyžovačky ale aj bežkovania.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v troch kompletne zariadených 4-lôžkových apartmánoch, ktoré disponujú vlastným vchodom.
Súčasťou všetkých apartmánov je príjemná spálňová časť s televízorom, satelitom a rádiom. Na prípravu vlastného stravovania môžu hostia využívať vo všetkých apartmánoch vlastné plne zariadené kuchyne s jedálenskou časťou s posedením. Samozrejmosťou každého apartmánu je bezplatné WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa s toaletou. V prípade záujmu Vám radi ponúkneme ubytovanie v ďalšom našom apartmáne s kapacitou pre 3 až 4 osoby, ktorý je umiestnený priamo v Starom Smokovci.

Ubytovanie je veľmi vhodné pre rodiny s deťmi ale aj všetkých vášnivých milovníkov nádhernej okolitej prírody Vysokých Tatier. V tesnej blízkosti apartmánov (20 metrov) môžu hostia využívať veľké detské ihrisko s množstvom detských atrakcií. V okruhu do 50 metrov od ubytovania sú Vám k dispozícii aj služby reštaurácie, fitness, tenisu či biliardu. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.