Hor sa do hôr!

Privát Iva Smokovec sa nachádza v krásnom prostredí Vysokých Tatier na úpätí Slavkovského štítu. Ubytovanie je obklopené malebnou tatranskou prírodou, v ochrannom pásme najväčšej prírodnej rezervácie na Slovensku - Tatranský národný park.

Privát Iva ponúka ubytovanie v samostatnom dome v tichej lokalite s celkovou kapacitou 12 lôžok a 4 prístelky. Hosťom sú k dispozícii štyri útulné a slnečné dvojlôžkové izby s možnosťou prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprcha a WC), televízor a satelit, chladničku. K dispozícii je aj jeden apartmán s veľkou slnečnou terasou, spálňou, obývačkou, kuchynským kútom, kúpeľňou (sprcha a WC), televízorom a satelitom.

Zadarmo možnosť bezdrôtového pripojenia na internet v celom objekte. Pre vaše deti máme zadarmo pripravenú postieľku, jedálenskú stoličku, v lete pieskovisko a hojdačku. Okrem izieb je vám k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, posedením pre 12 osôb, kuchynským kútom vybaveným chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, elektrickým sporákom, rýchlovarnou kanvicou.

Vďaka výbornej polohe je ubytovanie Smokovec - Privát Iva vhodným východiskom na túry do Malej a Veľkej studenej doliny, na Slavkovský štít, Hrebienok, Vodopády Studeného potoka, Skalnaté Pleso, Sliezsky dom, Zamkovského, Téryho, Zbojnícku chatu a iné atrakcie a kultúrne pamiatky. Ubytovaným hosťom ponúkame pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia, informácie o turistických trasách, ich náročnosti, o prevádzkových dobách, o novinkách, sprostredkovanie horského vodcu ...

Ubytovanie poskytuje veľa možností na jesenné prechádzky v prírode, cyklistické trasy, v zime možnosti lyžovania v neďalekých lyžiarskych strediskách Starý Smokovec - Jakubkova lúka, Hrebienok, Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso a Štrbské Pleso - Solisko. Zástavka električky, autobusu a bezplatného skibusu je vzdialená iba 5 minút peši od objektu. Po náročných dňoch si môžete oddýchnuť v termálnych kúpaliskách Aquacity Poprad, Tatralandia alebo Vrbov.

Tešíme sa na Vašu návštevu v každom ročnom období.