Moderné apartmány v dizajnových vilkách

Komplex Mountain Villas Poľana sa nachádza vo Vysokých Tatrách na rozhraní Nového a Starého Smokovca. Celok tvoria štyri samostatne stojace vilky. Sú vzdialené len 150 metrov od stanice pozemnej lanovky na Hrebienok a 120 metrov od lyžiarskej Jakubkovej lúky.

Vo vilkách sú 2, 4, 6 lôžkové apartmány a dvojlôžkové izby s kuchyňou. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto, televízor, satelit, internet, kompletne zariadenú kuchyňu.

Apartmán pre 4 osoby má dve spálne, obývačku s krbom, kuchyňu s jedálenským kútom, kúpeľňu s vaňou, predsieň a vlastnú terasu. Pre rodiny s deťmi alebo partie je možnosť prepojiť dva apartmány. V apartmáne je chladnička, varná keramická platňa, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu a mikrovlnka.

Apartmán DeLuxe pre 6 osôb má tri samostatné spálne, obývačku s krbom a možnosťou prístelku, kuchyňu s jedálenským kútom, kúpeľňu s vaňou a vlastnú terasu s posedením. Tento apartmán je mezonetový, má odkladací priestor na lyže a bicykle. V apartmáne je chladnička, varná keramická platňa, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu a mikrovlnka.

Apartmán pre 2 osoby s možnosťou prístelky má jednu spálňu, kuchyňu a obývačku, pričom k dispozícii je jeden s krbom a jeden bez krbu.

Dvojlôžková izba s kuchynkou (štúdio) má spálňu s manželskou posteľou, chodbičku s kuchynkou a jedálenským stolom a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Vybavenie: chladnička, elektrická dvojplatňa, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica.

Apartmány majú vlastné terasy s posedením. Parkovanie je priamo pri vilkách a niektoré parkovacie miesta sú kryté.