Rodinný penzión v Novom Smokovci

Penzión Reitmayer sa nachádza v nádhernom prostredí majestátnych Vysokých Tatier, presnejšie v malebnom horskom prostredí Nového Smokovca, vzdialeného len 250 metrov od zastávky tatranskej elektrickej železničky. Vďaka svojej výbornej polohe predstavuje tento komplex 2 budov (penziónu a apartmánového domu) celoročne skvelú voľbu pre ubytovanie milovníkov turistiky, cyklistiky a nadšencov pre spoznávanie okolitých krás a atrakcií Tatier ako Starý Smokovec, Tatranská Lomnica či Štrbské Pleso. Váš pobyt si rovnako dobre môžete spríjemniť napríklad relaxom v neďalekom aquaparku AquaCity Poprad, kde si istotne skvele oddýchnete a zabavíte sa s priateľmi či rodinou.

Všetci milovníci zimných športov či už lyžovania, snowboardingu, bežkovania aj korčuľovania si u nás prídu na svoje počas bohato zasnežených dní v roku. Len pár metrov od ubytovanie sa nachádza známe stredisko Jakubkova lúka, kde si prídu na svoje aj menej nároční lyžiari či deti. Výbornú zábavu si vychutnáte taktiež v TOP lyžiarskych strediskách v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese.

Počas pobytu si môžu naši hostia pochutnávať na bohatých raňajkách formou bufetových stolov aj vynikajúcich s láskou pripravených večeriach, ktoré sú podávané v reštaurácii s krbom na prízemí penziónu. Počas letných mesiacov je kuchár pripravený neustále splniť Vaše kulinárske priania, počas mimosezóny sa na Váš teší najmä v čase víkendov (piatky, soboty). V príjemnom slnečnom počasí radi hostí obslúžime aj na letnej terase.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Penzióne Reitmayer, ku ktorému patrí aj budova s apartmánmi a celkom tak disponujeme kapacitou 48 lôžok vrátane prísteliek. Priamo v budove penziónu si môžete vychutnávať dokonalý oddych v 6 komfortných 2-lôžkových izbách (niektoré s možnosťou prístelky na pohodlných prídavných matracoch) a 3 priestranných rodinných izbách. Vo výbave každej z izieb nájdu hostia televízor so satelitným príjmom, chladničku, rýchlovarnú kanvicu a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou penziónu je aj Hostel izba (turistická izba) so samostatným súkromným vchodom zo záhrady, kde nájdu svoju pohodu a kľud ďalší 4 hostia. K dispozícii je im tu izba s 3 lôžkami, pohovkou (vhodnou na prespanie 1 osoby), dvomi televízormi so satelitným príjmom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou aj vlastnou kúpeľňou s toaletou.

Pre hostí uprednostňujúcich apartmánové ubytovanie máme pripravené celkom 3 apartmány vo vedľajšej apartmánovej budove. Spodné dva apartmány s kapacitou pre 2 - 4 osoby poskytujú najmä starším hosťom svojim bezbariérovým riešením výborné podmienky pre trávenie pohodovej dovolenky. Rodinám s deťmi odporúčame komfortné ubytovanie apartmáne na poschodí, ktorý sa skladá z jednej 2-lôžkovej a jednej 3-lôžkovej izby. Samozrejmosťou štandardného vybavenia apartmánov je televízor so satelitným príjmom, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Vo veľmi pekne upravenej záhradnej časti penziónu si môžete dopriať voňavú kávičku, oddýchnuť si pri čítaní dobrej knihy, alebo sa spolu s priateľmi zabaviť a pochutnať si na špecialitách v záhradnom domčeku (kolibe) s grilom. Pre firemné akcie, menšie rodinné stretnutia či školenia ponúkame možnosť prenájmu konferenčnej haly s kapacitou 30 miest. Samozrejmosťou ubytovania je taktiež možnosť využívania WiFi pripojenia na internet a parkovanie na súkromnom pozemku objektu. Tešíme sa na Vás!