Výborná poloha v Belianských Tatrách

Vila Bella Monte je situovaná v príjemnom prostredí rázovitej obce Ždiar, v obklopení nádhernej prírody Belianskych Tatier. Vďaka prekrásnej okolitej prírode ako aj bohatým možnostiam rekreácie si tu na svoje prídu celoročne nie len všetci milovníci skvelého relaxu ale aj aktívneho oddychu. Venovať sa môžete podnikaniu množstva príjemných prechádzok, cyklistických a horských túr prekrásnou okolitou prírodou Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Navštíviť sa rozhodne oplatí aj krásnu Beliansku jaskyňu, miestne reštaurácie s ponukou tradičných chutných špecialít, či neďaleké horské rekreačné stredisko Sun Bachledova, ktoré Vám v letnom období ponúka jazdu lanovkou, výstup na vyhliadkovú vežu s nádherným výhľadom na okolité hory, BIKE PARK s množstvom horských cyklotrás, bobovú dráhu a detské ihrisko s viacerými atrakciami pre deti. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých priaznivcov zimných športov, či už sa jedná o klasické zjazdové lyžovanie, snowboarding alebo bežkárske trate. Využívať k tomu môžete upravené svahy lyžiarskych stredísk Ski Bachledova, Ski centrum Strachan a Strednica.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v kompletne zrekonštruovanej Vile Bella Monte, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 14 osôb. Vďaka ideálnemu dispozičnému riešeniu vily, ktorej súčasťou je päť 2-lôžkových izieb ako aj jeden apartmán s kapacitou pre 2 až 4 osoby, je ubytovanie vhodné nie len pre väčšie skupiny hostí, ktoré si vilu prenajmú v celosti, ale aj pre páry a rodiny s deťmi, ktoré si u nás zarezervujú len jednotlivé izby alebo apartmán.

Vo výbave izieb ako aj apartmánu vily môžete využívať televízor a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Niektoré izby disponujú aj balkónom. Apartmán je oproti ostatným izbám dovybavený navyše o plne zariadenú kuchynku s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál. Súčasťou vily je rovnako spoločná - kompletne vybavená kuchyňa, pri ktorej nechýba ani jedálenská časť s posedením a príjemná spoločenská miestnosť s pohodlným posedením pri televízore.

Výborný oddych si môžete dopriať aj v relaxačných priestoroch vily, kde je pre Vás pripravená sauna a vírivka. Relaxačná zóna je otvorená od 18.00 do 21.00. Relaxačnú zónu je potrebné rezervovať vopred spolu s ubytovaním. Cena za relaxačnú zónu je 150€ na deň. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a pri ďalšej Vašej návšteve nášho nádherného kraja nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás.