Štýlové ubytovanie v centre Ždiaru!

Zavítajte do goralskej obce Ždiar, priamo v jej centre je situovaná štýlová Chalupa a Apartmány Stodola, ktoré sú zárukou príjemne prežitých voľných chvíľ s najbližšími.

A čo na Vás čaká v tejto malebnej obci a jej blízkom okolí? V Izbe ľudových tradícií v Ždiari si priblížite históriu a kultúru goralov. V neďalekom stredisku Bachledka Sun si zas dosýta užijete downhillové trasy v bikeparku, ktoré sú vhodné pre deti i dospelých. Zaručene Vám odporúčame vyskúšať si aj splav Dunajca na pltiach. V zimnom období si dobre zalyžujete v lyžiarskych strediskách Ski Bachledova dolina - Jezersko, Ski centrum Strachan Ždiar a Ski centrum Strednica Ždiar.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v chalupe a dvoch apartmánoch, ktoré disponuje celkovou kapacitou 31 lôžok vrátane prísteliek.

Samotná chalupa je prispôsobená pre pobyt 17 osôb. Spoločné chvíle strávite v spoločenskej miestnosti s posedením, krbom, televízorom so satelitným príjmom a barom s čapovacím a chladiacim zariadením. Pre prípravu vlastných jedál Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa. Detičky sa potešia samostatnej miestnosti s detským kútikom a hračkami, pre dospelých je k dispozícii posilňovňa. Na úschovu lyží a bicyklov slúži lyžiareň v priestoroch chalupy. Nachádzajú sa tu tiež dve samostatné toalety. Poschodie tvoria štyri 2-lôžkové spálne, dve 3-lôžkové spálne a jedna 3-lôžková spálňa s možnosťou prístelky. Každá spálňa disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Menší a väčší apartmán sa nachádzajú v samostatnom dome vedľa chalupy a disponujú spoločným vchodom. Menší apartmán s kapacitou pre 4 osoby je situovaný na prízemí. V spálni sa pohodlne vyspíte na manželskej posteli a rozkladacej rohovej sedačke vhodnej pre prespanie dvoch osôb. Využijete tu rovnako televízor so satelitným príjmom a loggiu. V oddelenej kuchynke s jedálenským posedením je k dispozícii plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a umývačka riadu. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí je situovaný väčší apartmán s celkovou kapacitou pre 9 osôb. V spoločenskej miestnosti si posedíte na drevených laviciach a kresle pri sledovaní televízora so satelitným príjmom. Na prípravu jedál Vám poslúži kuchyňa s plynovou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Súčasťou kuchyne je aj jedálenský kút s rohovou lavicou. Pre Váš pohodlný spánok je pripravená jedna 2-lôžková spálňa s poschodovou posteľou, jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a možnosťou prístelky na rozkladacej pohovke a jedna 4-lôžková spálňa s manželskou a poschodovou posteľou. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom ako aj samostatné dámske a pánske toalety.

Vo všetkých ubytovacích jednotkách je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V oplotenej záhrade si príjemne posedíte v altánku, ugrilujete dobroty na grile alebo si uvaríte dobrý kotlíkový guľáš. Tí najmenší sa radi vyšantia na ihrisku a v letnom období v bazéne, ktorý je vhodný aj pre dospelých. Počas zimného obdobia Vám pripravíme veľké osvetlené ľadové ihrisko, priamo v areáli ubytovania. Vaše autá si pohodlne zaparkujete na parkovisku priamo pri ubytovaní.

Príďte sa pokochať krásnymi Belianskymi Tatrami do Ždiaru a strávte príjemné chvíle v kruhu najbližších v našej Chalupe a Apartmánoch Stodola. Tešíme sa na Vás!