Moderné ubytovanie s pocitom domova

Ponúkame na prenájom priestory Ubytovne Queen Nováky, ktorá sa nachádza v centre mesta Nováky. Ubytovňa je novo zrekonštruovaná a vhodná na dlhodobé pobyty pracujúcich, športovcov, vodičov kamiónov, obchodných cestujúcich a firmy.

Pokiaľ dostanete chuť na skvelé jedlo, do 40 m môžete využívať služby miestnej reštaurácie. Na dosah je rovnako aj fitnescentrum, nákupné centrum a ďalšie služby mesta. V okolí sa ochladíte vo vodnej nádrži Nováky alebo bazénoch termálneho kúpaliska Chalmová. 9 km od nás je kúpeľné mesto Bojnice so ZOO, Dinoparkom, hradom, jaskyňou, chodníkom korunami stromov a ďalšími atrakciami. Obľúbená je cyklistika a turistika pohorím Malej Magury a Vtáčnikom. Lyžovanie je možné v strediskách Cigeľ Priedavky - Šabľová a Ski TMG Poruba.

Počas celého roka môžete využívať priestory našej súčasným trendom spĺňajúcej Ubytovne Queen Nováky. Kapacita ubytovne je 10 osôb. Na výber máte tieto varianty ubytovania:
- dve 2-lôžkové izby,
- dve 3-lôžkové izby.

Izby sú okrem samostatných jednolôžkových postelí zariadené aj televízorom, úložným priestorom a stolíkom s ratanovými kresielkami. Po náročnejšom pracovnom dni si dobre odpočiniete na gaučovom sedení v obývacej miestnosti, kde je tiež LCD televízor so satelitným príjmom a spoločenské hry. Chutné domáce jedlá si môžete pripraviť v plne vybavenej kuchyni. Jej súčasťou je el. sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, jedálenské sedenie a chladnička s mrazničkou. V ubytovni sú pre našich hostí k dispozícii dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami. V jednej je navyše práčka a žehlička. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Slnečné letné dni sú výborné na trávenie chvíľ na čerstvom vzduchu. Na trávnatej ploche je k užívaniu altánok s posedením, terasa s posedením, gril, kotlík, ohnisko a záhradná hojdačka. V ubytovni je vyčlenený priestor na uschovanie Vašich športových potrieb. Parkovanie áut sme zabezpečili priamo pri ubytovni, pričom priestory vjazdu sú monitorované kamerovým systémom. Tešíme sa na Vaše dlhšie trvajúce, prípadne aj kratšie pobyty u nás!