Nové apartmány + zľava na stravovanie

Apartmány Teddy je situovaný v tichej časti centra kúpeľného mesta Bojnice, vo vzdialenosti len 10 minút pešou chôdzou od krásneho Bojnického zámku a celoročne otvorenej zoologickej záhrady. Ďaleko od apartmánov to nebudú mať ubytovaní hostia ani k známemu kúpeľnému areálu či k termálnemu kúpalisku Čajka. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj prehliadkou vystúpenia sokoliarov, využívaním športovo-rekreačných priestorov Športcentra Bojnice, jazdou na koni, rybolovom či hraním minigolfu v Prievidzi.

Celoročne ponúkame svojím hosťom komfortné ubytovanie v Apartmánoch Teddy s celkovou kapacitou 35 pevných lôžok a 7 prísteliek. Vybrať si u nás môžete z jednej príjemne zariadenej trojlôžkovej izby alebo piatich 4-lôžkových apartmánov s možnosťou pridania 1 - 2 prísteliek, jedného 5-lôžkového apartmánu s dvomi spálňami a jedného apartmánu s tromi spálňami s možnosťou pridania 1 prístelky. V čiastočne bezbariérovom apartmáne na prízemí radi privítame aj hostí s ľahším zdravotným postihnutím.

Každý apartmán je vybavený vlastnou plne zariadenou kuchynkou, v ktorej na prípravu vlastných jedál môžete využívať elektrický varič, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. Samozrejmosťou vybavenia apartmánov aj izby je vždy televízor so satelitným príjmom, možnosť bezplatného WiFi pripojenia na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou (najväčší apartmán disponuje až dvomi kúpeľňami s toaletami). Počas pobytu Vám radi zabezpečíme možnosť celodenného chutného stravovania aj v našej štýlovej Bojnickej reštaurácii pod klenbami, nachádzajúcej sa len 650 metrov od apartmánov.

V kruhu rodiny a priateľov môžu naši hostia tráviť čas v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a jedálenským posedením a v letných teplejších mesiacoch je možné posedenie vo veľmi pekne upravenej záhradnej časti s altánkom, grilom, terasou a posedením, vrátane možnosti grilovania Vašich obľúbených dobrôt. Pre deti je tu pripravené detské ihrisko, kde sa môžu po celý deň šantiť a hrať. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo v areáli ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu!