Príjemné ubytovanie pri Bojniciach

Apartmánový dom Mikula sa nachádza v tesnej blízkosti kúpeľného mestečka Bojnice, presnejšie v Opatovciach nad Nitrou. Počas dovolenky u nás sa môžete vybrať na Bojnický zámok, do ZOO, na termálne kúpalisko Čajka, do kúpeľov Bojnice či do Prepoštskej jaskyne. Blízka vzdialenosť Bojníc umožňuje absolvovať veľa atrakcií a výletov pešo.

Naším hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnom rodinnom domčeku, ktorý sa nachádza za rodinným domom majiteľa ubytovania. Ubytovanie je rozdelené na dve samostatné bytové jednotky s vlastnými vchodmi.

Ubytovacia jednotka na prízemí má kapacitu 3 lôžka a tvori ju priestranná trojlôžková spálňa s televízorom a kuchynským kútom s dvojplatničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. K tejto izbe patrí vlastná kúpeľňa so sprchou, umývadlom a toaletou.

Väčšia ubytovacia jednotka sa nachádza v podkroví a ponúka apartmánové ubytovanie pre 5 osôb. Apartmán tvori dvojlôžková spálňa a obývačka s televízorom, jednolôžkovou posteľou a rozkladacím gaučom s možnosťou prespania dvoch osôb. Obývačka je spojená s kuchynskou časťou, kde máte k dispozícii kuchynskú linku, sporák, chladničku, rýchlovarnú kanvicu a riady. Apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchou, umývadlom a toaletou.

Vo dvore ubytovania môžu hostia využívať záhradný krb s možnosťou opekania, grilovania a relaxu pri pivku či kávičke. Autá si bezpečne odparkujete priamo v uzavretom dvore. Naše zariadenie v spojení s využitými možnosťami športu, relaxu, prípadne kultúrnymi podujatiami Vám poskytne odych a načerpanie nových síl do ďalších dní. Tešíme sa na Vašu návštevu a na stretnutie s Vami.